תפריט ראשי

אזור גיאוגרפי

מדינות

סוג טיול

×

אזהרה

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 389
טיול מאורגן לניו זילנד

טיול מאורגן לניו זילנד כולל הדולפינים של חצי האי בנקס- לשומרי מסורת - 25 ימים

ניו זילנד, מורכבת משני איים גדולים ועוד מספר איים קטנים. המדינה משלבת עד היום בין התרבות המאורית והתרבות הבריטית. ניו זילנד ידועה בתופעות הטבע המאפיינות אותה ובנופיה המרהיבים: הרי געש, קרחונים, אגמים וחופים יפהפיים. אוסטרליה היא מדינת האי הגדולה ביותר בעולם. אופיה המיוחד של היבשת משלב בין אזורים טרופיים ומדבריים עם מערכת חי וצומח אנדמית. טיולנו משלב ביקור בשתי המדינות המרוחקות למסע בין נופים ותרבויות. 

לפרטים נוספים והרשמה: עדנה טובולסקי 0544529201 או יעל מיטל 0544529202

 

 

היתרון של דרכים

  • שייט לצפייה בדולפינים
  • רכבי שטח בהר הגעש רונגטיטו
  • מערות וואיטומו
  • שמורת אגמי נלסון
  • הליכה במסלול הקפלר

מסלול הטיול

ימים 1-2 9-10/2/2019: מוצאי שבת- א': תל אביב– סיאול - אוקלנד


נצא בטיסה לאוקלנד (דרך יעד ביניים).
KE 958 09FEB TLVICN 2210 1525  10FEB 
KE 129 10FEB ICNAKL 1705 0815  11FEB 

 
יום 3יום ב': 11/2/2019: אוקלנד 


לאחר הנחיתה (בבוקר) נצא לביקור במוזיאון המלחמה המתמקד במורשת המאורית ובמגוון נושאי טבע והיסטוריה מרתקים. נעבור למלון לקבלת חדרים ומנוחה קלה  ובהמשך נצא לסיור בעיר בגינות ובחופים , אחר הצהריים נעלה לתצפית ממגדל אוקלנד אל עבר המפרץ הרחב והעיר הפרושה למרחקים ועוד ככול שהזמן יותיר לנו. לינה באוקלנד

יום 4 יום ג': 12/2/2019: אוקלנד- חצי האי קורומנדל


היום נצא מוקדם בנסיעה לאורך כביש החוף הנופי של האוקיאנוס השקט. נעבור במפרץ "פירת אוף ת'מס" ונמשיך אל חצי האי קורומנדל. חופי קורומנדל ידועים בחול הלבן והנעים ובנופי הפרא שלהם
נקיף את חצי האי ונלך אל מערות הקתדראלה, אחת האטרקציות המרכזיות באי. אחה"צ נגיע לחוף עם חול חם, כתוצאה מפעילות געשית, שמייצר בריכות עם מים חמים נעימים לפני הגאות. כמו המקומיים נחפור לנו בריכה ונהנה מספא טבעי. לקראת ערב נסיעה לטאירואה ללודג' על החוף. לינה בטאירואה.

יום 5 יום ד': 13/2/2019: מערות וואיטומו – רוטורואה


יום ארוך ומרשים לפנינו. נצא בנסיעה ארוכה במידת האפשר נעצור לביקור במפלי "הינומת הכלה", נמשיך דרך גבעות בומביי אל עבר מערות וואיטומו המפורסמות, בהן מיליוני "תולעים זוהרות" היוצרות תקרה שנראית ככוכבים בשמים בלילה חשוך, נסייר רגלית וגם נשוט במערה. נמשיך למעיינות האמוארנה ומשם בנסיעה לרוטורואה עיר הגייזרים ומרכז תרבות מאורי חשוב. נסייר בעמק הטרמאלי "טפויה". במקום עשרות תופעות טרמליות כגון גייזרים, מעיינות גופרית חמים ובריכות בוץ מבעבע. בערב נחזה במופע פולקלור מאורי מסורתי. לינה ברוטורואה.

יום 6יום ה': 14/2/2019: אגם טאופו ושמורת הרי הגעש – טונגרירו 


הבוקר נשלים את ביקורנו ברוטורואה. לאחר מכן נמשיך דרומה אל עבר שמורת הטבע וואימאנגו המרשימה בתופעות הגאוטרמיות שבה. זו היא שמורה צעירה שבה מכתשים וולקנים, מצוקים ומעיינות חמים. נבקר במפלי הוקא, ניסע לאורך אגם טאופו - שריד מדהים לאחד מהרי הגעש הגדולים בהיסטוריה. נטפס עם האוטובוס במעלה הר הגעש טונגרירו ונסיים במסלול הליכה בשמורת הר הגעש טונגרירו. לינה בטונגרירו.

יום 7יום שישי: 15/2/2019: ולינגטון


 נצא בנסיעה בנתיב הראשי דרומה לעבר הבירה וולינגטון. עם הגיענו נסייר בעיר ונבקר במוזיאון "טה פאפא" (אפשרות לביצוע הביקור בשבת – בהתאמה ללוחות הזמנים). נעלה לנקודת התצפית המרשימה בגבעת ויקטוריה ונסייר במדרחוב. נראה את בנין הפרלמנט ונתרשם מעיר הבירה הקטנה והאלגנטית. בערב קבלת שבת וסעודת ליל שבת. לינה וולינגטון. 

יום 8 שבת: 16/2/2019: וולינגטון


את השבת נבלה בוולינגטון הבירה. עיר מרהיבה משופעת עליות וירידות. בעיר בתי כנסת וקהילה יהודית חמה.
לאחר התפילה וסעודת השבת, נצא לסיור רגלי בעיר. לינה וולינגטון.  


 
יום 9 יום א: 17/2/2019: וולינגטון – מפרצי מרלבורו – נלסון

מוקדם בבוקר  נעלה על המעבורת לחציית מיצרי קוק בשייט אל האי הדרומי שם נפגוש את נופיה הפראיים של ניו זילנד. נצא לטייל במסלול הליכה קצר באזור מפרצי מרלבורו ולקראת ערב נגיע למלוננו בנלסון דרך אזור הגפנים והיין של ניו זילנד. לינה נלסון.

יום 10יום ב': 18/2/2019: שמורת החוף "אייבל טסמן"


הבוקר נצא אל שמורת הטבע הייחודית של חופי צפון האי הדרומי אייבל טסמן. נעלה על ספינה קטנה וציורית שתוביל אותנו דרך האי טונגה הקטן וכלבי הים המפורסמים שעליו, אל המפרצים הנסתרים של השמורה. לקראת צהריים נרד מהספינה, נלך לאורך החוף המפורץ ונפגוש מקרוב בעולם החי העשיר של אזורי הגאות והשפל העצומים. לקראת  ערב  נשוב לנלסון. לינה נלסון.

יום 11יום ג': 19/2/2019: שמורת אגמי נלסון והחוף המערבי


בדרכנו אל החוף המערבי הפראי, נחצה שמורות טבע המרשימות של האי הדרומי – שמורת אגמי נלסון, ושמורת רכס פאפארואה. ביום זה נהנה מנופים מרשימים באחד האזורים הפחות מיושבים של ניו זילנד ובמהלכו נשלב קטעי הליכה קצרים במקומות שונים כולל מצוקי פונקאיקי אליהם מתנפצים גלי ים טסמן המפריד בין ניו זילנד ואוסטרליה.  לינה בגריימאות'

יום 12יום ד': 20/2/2019: החוף המערבי ושמורת קרחון "פרנץ ג'וזף"


היום נסע דרומה לאורך חופו המערבי של האי הדרומי. נחצה את אזור הזהב והירקן (ג'ייד) של הוקטיקה. נלך בקניון הוקיטיקה ולקראת צהרים נגיע אל שמורת הקרחון "פרנץ ג'וזף" שם  נצא  לסיור לאורך הנהר אל בסיס הקרחון. נלמד על הגיאולוגיה הייחודית של החוף ועל שרידי הקרחונים מתקופת הקרח האחרונה. לינה באזור "פרנץ ג'וזף".
** קיימת אפשרות להליכה על הקרחון, בתוספת מחיר (מסוק + סיור על ראש הקרחון)

יום 13יום ה': 21/2/2019: מעבר ההרים "האסט" – קווינסטאון


היום נצא בנסיעה דרומה אל עבר אזור האגמים העמקים והקרחונים העצומים של האי הדרומי.  בדרכנו נחצה במעבר "האסט" את רכס טיריטירי ונרד אל עבר האגמים המדהימים של וואנקה וקווינסטאון. ונגיע לקווינסטאון לקראת ערב. נצא לצפות בקופצים מ"גשר הבאנג'י" המפורסם (האמיצים מוזמנים לנסות). לאחר התארגנות במלון נצא לסיור במדרחוב ולאורך חופי אגם "וואקאטיפו". לינה בקווינסטאון.

יום 14יום שישי: 22/2/2019: קווינסטאון


בעיני רבים קווינסטאון היא "בירת התיירות" של ניו זילנד. נסייר בעיירה הציורית ונעלה ברכבל לתצפית מרשימה על האזור כולו. נבצע שיט בסירות מהירות על נהר הדארט, אחה"צ נצא למסלול הליכה קצר באזור. בערב קבלת שבת וסעודת ליל שבת. לינה בקווינסטאון. 

יום 15יום שבת: 23/2/2019: קווינסטאון


"בירת התיירות" של ניו זילנד. העיירה קווינסטאון היא עיירה שוקקת חיים. את יום השבת ננצל לסיורים בעיירה.  אחה"צ נצא למסלול הליכה קצר באזור. לינה בקווינסטאון.

יום 16יום א': 24/2/2019: מילפורד סאונד – טה אנאו


נצא מוקדם בנסיעה אל עבר אחד הפיורדים היפים בעולם והמרשים ביותר: ניו זילנד מילפורד סאונד. נעשה דרכנו בנוף דרמטי דרך אגמי המראה אל עבר המוצא אל הים שם נעלה על ספינה ונצא לשייט מרתק  בין קירות סלע שעוצבו ע"י קרחוני ענק ומתנשאים לגובה 1600 מטרים מעל מי הפיורד. נבצע במידת האפשר סיור ב"מסלול התהום". זהו אחד האזורים הגשומים בניו זילנד ולכן יש סיכוי גדול לצפות במפלים רבים. לאחר השייט נסיעה לטה אנאו היפה ללינה במלון. לינה טה אנאו.

 
יום 17יום ב': 25/2/2019: טה אנאו –דאובטפול סאונד


היום נצא למסלול הפחות תיירותי אבל מרשים לא פחות בפיורד - מיצר ים - המכונה "מיצר הספק" שאליו לא נכנס קפטן קוק, מחשש שלא תהיה בו רוח לנפח את מפרשי ספינתו. קפטן קוק הפסיד את השייט בין צוקים נשגבים ומפלים הנופלים אל הים, אחת מפיסות גן העדן של ניו זילנד. אנחנו לא נפסיד ונצא לשייט קטאמאראן על אגם מנאפורי, אשר מימיו הנקיים מפעילים תחנת כוח שבה נבקר ובהמשך נגיע אל הפיורד עצמו. תחילה נצפה עליו ואחר כך נשוט במימיו, בין הרים עטויי צמחיה ירוקה ומפלים רבים. אחר הצהריים נחזור לטה אנאו. 
לינה טה אנאו.


יום 18יום ג': 26/2/2019: דאובטפול סאונד – דונדין


הבוקר נצא לשייט מעבר לאגם ומסלול רגלי לאחד מהטרקים המפורסמים של ניו זילנד: "הקפלר".  בשעת הצהריים ניסע לקצה הדרומי של האי אל  שמורת הקטלינס והמגדלור מעל המצוקים בנאגט פוינט. לקראת ערב נגיע אל העיר הכי סקוטית בניו זילנד - דונדין. לינה דונדין.

יום 19יום ד': 27/2/2019: דונדין – שמורות האלבטרוס והפינגווין צהוב העין.

דונדין, עיר אוניברסיטאית בחופה המזרחי של ניו זילנד. נתחיל בסיור עיר ולאחריו נצא אל החופים של חצי האי אוטאגו ונבקר באתר הקינון של קורמורנים, נצפה בכלבי ים נבקר בשמורת האלבטרוסים ונמשיך לביקור במושבת הפינגווין הנדיר "צהוב העין". לינה דונדין.

יום 20 יום ה': 28/2/2019: שמורת מוארקי - כרייסטצ'רץ'.


נשלים את ביקורנו בדונדין ולאחריו נצא צפונה אל שמורת סלעי מוארקי – בולדרים ייחודיים פזורים על החוף החולי. עם הגיענו לכרייסטצ'רץ' "עיר הגנים" –נצא לסיור בגניה המרשימים. לינה כרייסטצ'רץ'.

יום 21יום ו': 01/3/2019: חצי האי אוטגו כולל שייט דולפינים


ביום זה נטייל אל אחד מהאזורים המרהיבים והפחות מתיירים של הארץ היפה, חצי האי בנקס. זהו למעשה מעין יום מרכז לכל מראות הנוף של האי הדרומי... יערות גשם, מצוקים, פיורדים, הרי געש כבויים והשיא – נצא בשייט לראות דולפינים מהעיירה אקרואה – העיירה היחידה במדינה שמשמרת את הרוח הצרפתית הן במנהגים והן בשפה – בניגוד לתרבות האנגלית והסקוטית השלטת. נחזור למלוננו להתארגנות לשבת, בערב קבלת שבת וסעודת ליל שבת. לינה בכרייסטצ'רץ'.

יום 22יום שבת: 02/3/2019:  כרייסטצ'רץ' 


את השבת נבלה בכרייסטצ'רץ'. סיורים בעיר וטיולים רגליים בסביבה בהתאמה ללוח הזמנים של השבת. 
לינה בכרייסטצ'רץ'.

יום 23יום א': 03/3/2019:  אוקלנד - סיאול 


בבוקר נצא בטיסה לסאול דרך אוקלנד , עם ההגעה העברה למלון בסיאול. סיאול בירת דרום קוראה מחולקת ע"י נהר האן לצפון ודרום היא שילוב של מסורת עתיקה ושל מודרניות וטכנולוגיה מתקדמת. בהתאם לשעת הנחיתה נצא לאחד השווקים. לינה בסיאול.
KE 130 03MAR AKLICN 1005 1800  03MAR 

יום 24 יום ב': 04/3/2019:  סיאול 


בבוקר נצא לסיור מודרך בסיאול, נעבור על פני אתריה המרכזיים, נצא לראות את ארמון גיונגבוקונג שם נראה את השומרים הלבושים במדים קוריאנים מסורתיים. נצפה בטקס חילופי המשמרות אל מול הארמון ונסייר במתחם. נמשיך לביקור בשער דונגדמון שהיה שער העיר בעת העתיקה את היום נסיים בשוק קוראני ססגוני ומיוחד שוק נמדמון נחשב לשוק הגדול בקוריאה נותיר זמן חופשי לקניות בשוק. לינה בסיאול.

יום 25יום ג': 05/3/2019:  סיאול – תל אביב


בהתאם לשעת ההמראה נצא אל שדה התעופה ונצא בדרכנו הארוכה הביתה.
KE 957 05MAR ICNTLV 1500 2020  05MAR 
 

תאריכי יציאה ומחיר

תוספת ליחיד:2,289$

כלול / לא כלול

מחיר הטיול כולל:
* טיסות בינלאומיות ופנימיות.
* מיסי נמל וביטחון (נכון לאוקטובר 2018)
* לינה: מלונות מדרגת תיירות טובה.
* כלכלה: חצי פנסיון/ אפשרות כריכים לצהריים.
* טיפים לנותני השירותים בחו"ל. 
* תחבורה: אוטובוס תיירים ממוזג; שייט על פי הצורך.
* ביקורים, סיורים וכניסה לכל האתרים כמפורט בתכנית הטיול, ימי סיור מלאים, ללא זמן חופשי או סיורי בחירה.
* מפגש קבוצה במשרדי "דרכים" - לפני היציאה לטיול.
* הדרכה - מדריך ישראלי מנוסה מצוות "דרכים". 
* דמי רישום

מחיר הטיול אינו כולל:
* ביטוח נוסעים.  
* ארוחות נוספות.  
* שתייה בארוחות.   
* הוצאות ושירותים אישיים.
* כל מה שאינו כלול בתוכנית ובמחיר הטיול.
* טיפ לצוות הישראלי (למדריך מקובל 4$-5$ ליום לאדם
* למבשלת מקובל 2$-3$ ליום לאדם)