תפריט ראשי

אזור גיאוגרפי

מדינות

סוג טיול

טיול מאורגן להולנד,בלגיה וצרפת

טיול מאורגן למשפחות להולנד – בלגיה – צרפת - 8 ימים -לשומרי מסורת

טיול המשפחות של דרכים/ חו''ל ברמה אחרת הוא מתנה בלתי נשכחת לילדים להורים ולסבים טיול מהנה חוויתי מגבש ומעשיר לכל המטיילים בו מגדול ועד לקטן שבחבורה.

את הטיול נתחיל בהולנד, ארץ הילדים וההרפתקאות הממלכה הכתומה. ממלכת הצבעונים וקבקבי העץ, מולדתו של ואן גוך ורמברנדט ומקום הולדתה של תחנת הרוח. לא נוותר על פארק ההרפתקאות אפטילינג, ביתם של גמדים שובבים, פיות מתוקות, מכשפים ואפילו פחי זבל מדברים. העיצוב המדהים כולל טירות אבירים, מערות גמדים מקסימות, פטריות ענק וגינות מרהיבות של פרחים ססגוניים. נהנה מסיור מרתק במתחם המיניאטורי של מדורודאם. נסייר באמסטרדם הנפלאה והרוגעת הבנויה כולה על תעלות וגשרים ונהנה מהאווירה המיוחדת של העיר. נבקר במוזיאון אנה פרנק ונחווה את אחד משיאיו המרגשים של הטיול ולא נשכח גם לסייר בנוף הפתוח והשטוח.. נוף תחנות הרוח...

את השבת נעשה בבלגיה... ארץ השוקולד והופלים.. מערות חאן סור לס המשלבות טבע עוצמתי עם מופע בלתי נשכח של צלילים, אורות וקצב.. גם על העיר ברוז' לא נפסח ונהנה מטיול מרתק באחת הערים העתיקות והנינוחות ביותר באירופה.

נסיים את הטיול בפריז, מה לא נאמר ונכתב על בירת התיירות העולמית. מגדל אייפל המפורסם בעולם שאל ראשו נטפס, נהר הסיין המתפתל בחן שעליו גם נשוט, גנים מקסימים שבהם נהלך, מלכים מפונקים בארמון ורסאי ומהפכנים אכזריים בכיכר הבסטיליה. גם קשת ניצחון וקברו של נפוליאון. ושאנז אליזה אחד, יחיד ומיוחד. נצא לסיור בכל אתריה המפורסמים של העיר היפה בעולם תוך מתן דגש רב על הפן ההרפתקני והמרתק שיקסום לכל ילד וילדה. לפארק המדהים יורודיסני נקדיש יום שלם של הרפתקאות וחוויות מבוקר ועד לילה. נחזור למחוזות הילדות של טירת היפהפייה הנרדמת, ארץ לעולם לא של פיטר פן, ספינות פיראטים, פילים מעופפים, דרקונים יורקי אש, עצים מרובעים וצבעים מטורפים, והמבוך הפסיכודאלי של אליסה (מארץ הפלאות) – חווית חיים גם למבוגרים שבנו...

לפרטים נוספים והרשמה: עדנה טובולסקי 0544529201 או יעל מיטל  0544529202

היתרון של דרכים

הולנד

אמסטרדם

פארק השעשועים אפטלינג

כפר הדייגים הציורי וולנדאם

מדורודאם (הולנד הקטנה)

בלגיה

כיכר גרנד-פלאס

פסל הילד המשתין

העיר הציורית ברוז'

צרפת

פריז

כיכר הקונקורד

כיכר האופרה

שער הניצחון

שדרת השאנז אליזה

שייט על הסיין

פארק יורודיסני

מסלול הטיול

יום 1 יום ד': תל אביב – אמסטרדם - כפרי הדייגים ותחנות הרוח

נצא בטיסת בוקר מתל אביב אל אמסטרדם שבהולנד, בירת הולנד. עם הנחיתה מעבר ביקורת דרכונים ונצא לכפר הדייגים הציורי וולנדאם, במהלך הביקור נראה את דוכני הדגים לאורך הרציף,  הבתים הציוריים שעל קו המים, נחווה את המסורת עתיקה מלבוש הולנדי עממי ונלמד על מאבקו המתמשך של העם ההולנדי בכמויות המים הגדולות. משם ניסע לחווה הולנדית טיפוסית ונלמד את תהליך הייצור של הגבינות ההולנדיות ונראה איך ההולנדים מייצרים את קבקבי העץ. בדרך נראה את טחנות הרוח האופייניות להולנד, נלמד כיצד פועלות טחנות הרוח כפי שהיו לפני 300 שנה. לינה באזור אמסטרדם.

יום 2יום ה': אמסטרדם – כפר המים חיטהורן

בבוקר נצא בנסיעה לסיור באמסטרדם, נראה את בית אנה פרנק ונלמד את סיפורה המרגש, נבקר בבית הכנסת הפורטוגזי המפואר, כיכר דאם ולצידו ארמון המלכה והמדרחוב עמוס החנויות. בצהריים נצא לכפר הקטן חיטהורן שרחובותיו הינם תעלות מים. כולל שייט בין בתי הכפר. לינה באזור אמסטרדם.

יום 3יום שישי: פארק אפטלינג - אנטוורפן

בבוקר נצא לפארק השעשועים "אפטלינג", מהפארקים המובילים והפופולאריים ביותר באירופה, הוא גם אחד היפים ביותר בה. יער האגדות של אפטלינג משתרע על 720 דונם, ומשמש כביתם של גמדים שובבים, פיות מתוקות, מכשפים ואפילו פחי זבל מדברים. העיצוב המדהים כולל טירות אבירים, מערות גמדים מקסימות, פטריות ענק וגינות מרהיבות של פרחים ססגוניים, בעיקר הצבעונים המפורסמים של הולנד, הגדלים כאן בכל צבע שרק תוכלו לדמיין. אין זה פלא שמפעילי הפארק מתארים אותו כ"ספר האגדות היחיד בעולם שניתן לטייל בתוכו". בפארק חלקים שמוקדשים לאגדות האחים גרים השונות, לסיפורי שדים ורפאים ואפילו לסיפורי אלף לילה ולילה. במהלך הביקור נשתעשע ונחווה את מתקני הפארק: עלי-בבא, עמי ותמי, שלגיה, כיפה אדומה, פיות ומכשפות, רכבת הרים ושדים, בית-הרוחות, רכבת הפיתון, אבובים בנהר סוער ועוד... ככל שהזמן יותיר לנו. בתום הביקור נחצה את הגבול לבלגיה. הכנות לשבת. קבלת שבת, תפילות וארוחת ליל שבת. לינה באנטוורפן.

יום 4 שבת אנטוורפן

לאחר התפילה וסעודת השבת נטייל רגלית באזור המלון. לינה באנטוורפן.

יום 5 יום א': בריסל – ברוז' – פריז

בבוקר נצא לסיור בבריסל, נראה את ה"אטומיום" הענקי הממוקם בצפון העיר, לא נוותר על בקור בכיכר גרנד-פלאס המפורסמת, הנחשבת לאחת הכיכרות היפות ביותר והשמורות באירופה. נצא לסיור רגלי במרכז העיר ונראה את פסל הילד המשתין "Manneken Pis" הנחשב לאחד מסמלי העיר. בתום הביקור נצא בנסיעה לעיר הציורית ברוז' המכונה "וונציה של הצפון" שהשתמרה עוד מתקופת ימי הביניים. נצא לסיור רגלי בסמטאות הציוריות ומסביב לתעלות המים. בתום הסיור נחצה את הגבול לצרפת וניסע לפריז, בירת צרפת, עיר האורות והשעשועים. לינה בפריז.

יום 6 יום ב': פריז – סיור עיר

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור באתרי התיירות המרכזיים של פריז. נצפה על ככר הקונקורד שופעת המזרקות והפסלים עם האובליסק המצרי העתיק שניתן לצרפת במתנה במאה ה-19, נראה את מוזיאון הלובר, האקדמיה הצבאית,  האינווליד וקבר נפוליון. כמו כן, נראה את כנסיית הנוטרדם וכיכר האופרה. נמשיך אל הרובע המארה. נטייל בן רחובותיו הססגוניים. זהו ליבה התוסס והמתחדש של פריז, שופע בתי קפה, מסעדות ואווירה לצד מבנים היסטוריים מרשימים נראה את המוזיאון לנספים בשואה נמשיך לשער הניצחון, שדרת השאנז אליזה ומגדל אייפל. מגדל המונפרנס ממנו נעלה לתצפית על פריס. נקנח בשייט כיפי בין אתריה של פריס.  בערב, נצא לטייל בין אתריה המפורסמים של עיר האורות. לינה בפריז.

יום 7 יום ג': פריז - פארק יורודיסני 

אי אפשר לכתוב על פארקי שעשועים באירופה בלי להזכיר את הפופולארי מכולם יורודיסני. ללא ספק פארק השעשועים המצליח ביותר ביבשת אירופה. לפארק על שלל האטרקציות והמתקנים שבו יש קסם מיוחד ואין כמו לחזור למחוזות הילדות של טירת היפהפייה הנרדמת, ארץ לעולם לא של פיטר פן, ספינות פיראטים, פילים מעופפים, דרקונים יורקי אש, עצים מרובעים וצבעים מטורפים, והמבוך הפסיכודאלי של אליסה (מארץ הפלאות) – חווית חיים גם למבוגרים שבנו... אז הפקידו את הציניות בכניסה הוורודה, המפוארת של יורודיסני פריז, ונצא לדרך אל ארץ הפלאות... נבלה יום שלם מלא וגדוש בשעשועים, מופעים והפתעות בפארק המפורסם. ממלכה קסומה ומופלאה בה בנוסף לשפע מתקני שעשועים יש תהלוכות, מצעדים וזיקוקים. זה המקום לפגוש ולהצטלם עם מיני, מיקי, וכל החברים מהסרטים המצוירים. לינה בפריז.

יום 8 יום ד': פריז – תל אביב

נשלים את סיורינו בפריז, בהתאם לשעת ההמראה העברה לשדה התעופה לטיסה חזרה לישראל.

תאריכי יציאה ומחיר

  • תוספת ליחיד: €369

כלול / לא כלול

המחיר כולל:
* טיסות בינלאומיות.
* מיסי שדות תעופה (מעודכן לפברואר 2019).
* תחבורה: אוטובוס תיירים ממוזג.
* בתי מלון מדרגת תיירות טובה. 
* כלכלה: פנסיון מלא/ כריכים לצהריים.
* הדרכה: מדריך ישראלי מנוסה מצוות דרכים, מדריכים מקומיים במידת הצורך.
* ביקורים, סיורים וכניסה לכל האתרים כמפורט בתכנית הטיול, ימי סיור מלאים, ללא זמן חופשי
* טיפים לנותני השירותים בחו"ל.
* דמי רישום.

המחיר אינו כולל:
* ביטוח נוסעים.
* שתייה בארוחות.
* הוצאות ושירותים אישיים.
* שירותי סבלות
* כל מה שאינו כלול בתוכנית ובמחיר הטיול.