תפריט ראשי

אזור גיאוגרפי

מדינות

סוג טיול

×

אזהרה

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 389
טיול מאורגן לדרום אמריקה

טיול מאורגן לדרום אמריקה - ברזיל, ארגנטינה וצ'ילה 18 ימים

דרום אמריקה, ללא ספק אחת מהיבשות היפות והמרתקות ביותר. רכס האנדים הגבוה המתנשא לגבהים של מעל ל 6,000 מטרים, אגן האמזונס הפראי והמסתורי, אזורי הפאמפאס הירוקים, מדבריות פטגוניה, רצועות חוף בתוליות, קרחונים אדירים, הם רק חלק קטן מהמראות המרתקים באזור. אולם מה שבעיקר מאפיין את דרום אמריקה, זו תערובת אנושית מגוונת של שבטים אינדיאנים ומתיישבים אירופאים שהופכים כל מפגש איתם לחם ולבבי.

חלקו הראשון של טיולנו יהיה בברזיל, ארץ הסמבה והלמבאדה. זוהי הארץ החמישית בגודלה בעולם וכור היתוך מופלא לבני אדם מכל קצות תבל וממגוון תרבויות: שחורים שהובאו מאפריקה, אינדיאנים ילידי היבשת האמריקאית, אירופאים שהיגרו מכל ארצות העולם הישן. הודות למורשת עתיקה, מוסיקה, שמחת חיים וגאווה לאומית נוצרה כאן תרבות ייחודית ברזילאית. נבקר בריו דה ז'נירו, מהיפות בערי תבל, עיר ציורית הבנויה על חוף האוקיאנוס כשמעליה מתנשאים צוקי גרניט גבוהים ויערות למרגלותיהם.  נמשיך אל מפלי האיגואסו, על גבול ארגנטינה-ברזיל, מהמראות המופלאים בעולם, שם נצא לשייט חוויתי מתחת למלי "גרון השטן". 

נמשיך את המסע ביבשת הדרומית בנופים הפראיים של ארגנטינה וצ'ילה, ארץ האגמים וערבות פטגוניה. נצא בטיסה לבואנוס איירס, פריז של דרום אמריקה ולא בכדי, נמשיך בטיסה לברילוצ'ה בירת אזור האגמים הרי הגעש (חלקם מעשנים) הארגנטינאי, המכונה גם עיירת השוקולדים... משם נחצה את הגבול לצ'ילה בדרך המעבורות העתיקה הישר אל עיר הנמל האינדיאנית, פונטה ארנס. בהמשך נצא בטיסה דרומה אל פארק הקרחונים "לוס גלסיארס", נבקר בפארק הלאומי "מגדלי הפאיינה" ונגיע לקלפטה, ארץ הקרחונים, ששיאו הוא התצפית אל הקרחון המתנפץ פריטו מורנו. משם נחזור אל עיר הבירה בואנוס איירס, שם נטעם סטייק בקר עסיסי ונהנה ממופע טנגו מרהיב. הביקור בדרום אמריקה הוא חווית חיים אפילו להרפתקנים שראו כבר הכול... 

SOLD OUT

מסלולים מעודכנים לדרום אמריקה
 

היתרון של דרכים

  • ארץ האגמים
  • שייט לקרחונים
  • ברילוצ'ה
  • רכבל להר הסוכר
  • ביקור בפאוולות
  • ג'יפים ליער טיגו'קה
  • פונטה ארנס
  • מפלי האיגואסו
  • שמורת הטורס דל פיינה

מסלול הטיול

ימים 1-2ת"א – ריו דה ז'נירו 02-03/03

1 LH 695L 02MAR 1 TLVFRA*SS1  0800  1140  /DCLH /E             
 2 LH 500L 02MAR 1 FRAGIG*SS1  2205  0550   03MAR 2 /DCLH /E    
נצא בטיסת מת"א לריו דרך פרנקפורט עם הנחיתה נערוך סיור עיר פנורמי לאחר מכן נעלה על טיסה לריו ונתחיל סיור רגלי בחוף קופקבנה, לטעום מהקצב והססגוניות הברזילאית.
ריו דה ז'ינרו היא אחת הערים היפות והתוססות בעולם, שזכתה לכינוי "העיר המופלאה", היא יושבת לאורך החוף באוקיאנוס האטלנטי, בין צוקי גרניט, יערות טרופיים וחופים יפהפיים. משולבות בה שכונות יפיפיות עם שכונות עוני הפרושות על מדרונות הגבעות. תושבי העיר המכונים "קריוקה", לבביים, חביבים ונהנתנים. למרות העוני וקשיי החיים, כל דבר בעיר נגמר בסמבה כולל ארוחת ערב.
העברה למלון לינה וארוחת ערב במלון. 
לינה ריו:Othon Palace Hotel / או דומה לו
http://www.othon.com.br/hotel-copacabana/rio-othon-palace/

יום 3 ריו דה ז'נירו – העיר הקולוניאלית והר הסוכר 04/03

לאחר ארוחת בוקר נצא לסיור מודרך במרכז העיר ריו, נעבור בסמבדורו, בקתדראלת מטרופולין המתנשאת לגובה אדיר של 80 מטר. נתוודע לרובע סינרלנדיה על מבניו ההיסטוריים, נחלוף על פני התיאטרון העירוני בדרכנו לשכונת פלמנגו, הנמצאת בכניסה להר הסוכר, אליו נעלה כמובן בשני הרכבלים. מהר הסוכר המתנשא לגובה של 395 מטרים נשקיף על חופיה הקסומים של ריו דה ז'ניירו ועל פסגה קסומה נוספת - פסגת הקורקבדו. אחר הצהריים נמשיך לביקור בשוק איפנמה הססגוני של ימי ראשון. כולל ארוחת ערב BBQ ברזילאי. לינה בריו דה ז'נירו.

יום 4 ריו דה ז'נירו – ג'יפים אל יער טיג'וקה - פסגת הקורקבדו 05/03

חצי יום בג'יפים שיוקדש ליער טיג'וקה – היער האורבאני העתיק ביותר בעולם, לפסגת הקורקובדו וביקור בפאוולות – שכונות העוני המרתקות של ריו. אחר הצהריים המשך היום סיור בריו. כולל ארוחת צהריים. לינה בריו דה ז'נירו.

יום 5מפלי האיגואסו–סכר אטייפו 06/03

בבוקר נצא בטיסה מריו לאיגואסו. לאחר הנחיתה נצא לסיור בצד הברזילאי נבצע תצפיות מרתקות על המפלים כולל סיורים רגלים קצרים, מפלי האיגואסו הם שרשרת המפלים מהגדולות והיפות בעולם. רוחב המפלים מעל לשלושה קילומטרים וגובהם כ- 80 מטרים, לאורך המפלים יש יותר מ-250 מפלונים ואשדים הנופלים ממרומי השבר הגיאולוגי של נהר האיגואסו. המפלים רחבים ממפלי ויקטוריה וגבוהים ממפלי הניאגרה. בעבר שמשו המפלים כאתר קבורה הקדוש של שבטי גוארני והפראגואס. כיום האתר מוכרז כאתר לאומי של אונסקו ונחשב כאחד מהאתרים היפים בעולם. המפלים נמצאים על משולש הגבול ברזיל, ארגנטינה, פרגואי כשחלקם הגדול הוא בארגנטינה. כדי להתרשם מהמפלים צריך לבקר בשני הצדדים. לאחר הביקור בצד הברזילאי של המפלים נצא לסיור בסכר איטייפו, אחד הסכרים הגדולים בעולם, לקראת סיום נבקר בפארק הציפורים. ארוחת ערב במסעדת רפאין כולל מופע פולקלור. 
לינה באיגואסו: Viale Tower Hotel/ או דומה לו
http://www.vialehoteis.com.br/

יום 6מפלי האיגואסו צד ארגנטינאי – שייט בסירות מהירות מתחת למפלים 07/03

היום נצא לביקור בצד הארגנטינאי של המפלים. נצא לסיור בתוך יער הגשם, נרד לתחתית המפלים ונראה את העוצמה מלמטה, נעלה למפלי לוי השטן Garganta del Diablo ועוד נקודות תצפית על המפלים ככל שהזמן יספיק לנו. הביקור בצד הארגנטינאי כולל שייט בסירות מהירות אל תחתית המפלים. כולל ארוחת ערב. לינה באיגואסו.

יום 7איגואסו - ברילוצ'ה - שוויץ של ארגנטינה ואזור האגמים 08/03 

בבוקר נצא בטיסה מאיגואסו לעבר ברילוצ'ה (Bariloche). ברילוצ'ה המכונה גם עיירת השוקולדים. האזור מהיפים בארגנטינה, ירוק עד, מלא באגמים, נהרות ופסגות הרים מושלגות. רוב תושבי האזור הם מהגרים גרמנים הגרים בעיירות קטנות וירוקות, בבתי עץ ציוריים הנותנים לאזור חזות שוויצרית. אחר הצהריים נצא לסיור בסביבת ברילוצ'ה, נבקר ביאו יאו (Llao Llao) וביער האדום (יער שיחי הארג'אן), שנראה כאילו הוא לקוח מיער האגדות של במבי. היער המיוחד ממוקם על שפת אגם הופי הגדול. בהמשך נטפס אל הר קמפנריו (רכבל) 2500 מטרים, לתצפית מיוחדת על האזור, ממרומי ההר נשקף נוף פנוראמי מרהיב של כל אגם הופי ורכס האנדים שמעליו. כולל ארוחת ערב.
לינה ברילוצ'ה: Cacique Inacayal Hotel/ או דומה לו
http://www.hotelinacayal.com.ar/

יום 8 ברילוצ'ה – הקרחון השחור והר הטרונדור 09/03

בבוקר נצא לסיור בסביבת ברילוצ'ה. נרד בנסיעה דרומה (בוואנים), אל שמורת הר הגעש טרונדור. ללא ספק אחד משמורות הטבע היפות האזור האגמים, מאופיינת ביער גשם, אגמים אלפינים נהרות זורמים וחיי טבע עשירים. הביקור כולל תצפית מרהיבה על הקרחון השחור, נהר קרח מרשים הצבוע בשחור – חום, סימן למפולות הבוץ שצבעו את הקרח הלבן. אתרים כמו האגם השחור, פמפה לינדה יוסיפו לקסם וליופי של הביקור. במהלך היום נשלב הליכות רגליות קלות, תצפיות נוף מדהימות והרבה כיף. אחר הצהרים נחזור לברילוצ'ה. בערב נקנח, איך לא… בשוקולדים מדהימים בברילוצ'ה. כולל אורחת ערב. לינה ברילוצ'ה.

יום 9 חציית האגמים לצ'ילה 10/03

היום נחצה שוב גבול בינלאומי ונכנס לצ'ילה. מצפה לנו יום יפה בו נחליף מדי פעם אוטובוס וכלי שיט. נחצה אגמים, נעבור ביער, נראה מפלי מים ונעבור למרגלות הרי געש. קטע השיט הארוך ביותר, על "אגם כל הקדושים", יביאנו אל מפלי פטרואה (Petrohue), לרגלי הר הגעש אוסורנו. את היום הגדוש נסיים על חוף האוקיאנוס השקט בעיירה פוארטו מונט. כולל ארוחת ערב.
לינה פורטו מונט: Hotel Don Luis/ או דומה לו
http://www.hoteldonluis.cl/

יום 10פוארטו מונט – שמורת הפינגוינים – פוארטו נטאלס 11/03

בבוקר נצא לביקור בשוק  הדייגים של פוארטו מונט (תלוי בשעת ההמראה) וממנו נמשיך לשדה התעופה לטיסה אל העיר הדרומית הגדולה בפטגוניה – פונטה ארנס (Punta Arenas), היושבת על שפת מיצר מגלאן. עיר זו הייתה נמל חשוב ובסיס הצטיידות לכל הספינות שרצו להקיף את יבשת אמריקה, אך לאחר פתיחת תעלת פנמה פחתו מאוד הספינות הפוקדות את הנמל והוא ירד מגדולתו. כיום רק הספינות היוצאות לדייג ב"ים דרייק" ומפליגות לאנטרקטיקה משתמשות בשירותיו. לאחרונה, עם גילוי הנפט באזור, עוברת פונטה ארנס התפתחות מואצת והופכת למרכז שירותים לקידוחים ולזיקוק הנוזל השחור, ואוכלוסייתה מונה כ- 115,000 תושבים. אנחנו נצא משדה התעופה של פונטה ארנס בנסיעה אל פוארטו נטאלס (Puerto Natales), נהנה נמשיך בנסיעה צפונה אל העיירה הנחמדה והלבבית פוארטו נטאלס שם נבלה את הלילה. כולל ארוחת ערב.
לינה פורטו נטאלס: Noi Indigo Hotel/ או דומה לו
http://www.noihotels.com/hotel/noi-indigo-patagonia/default-en.html

יום 11פארק הקרחונים טורס דל פיינה 12/03

ביומיים הבאים נצא לביקור באחד משיאי הטיול שמורת הטבע המופלאה הטורס דל פיינה ,(Torres Del Paine) או בתרגום מספרדית מגדלי הפיינה. השמורה היא אחת מהפארקים הלאומיים היפים ביותר בעולם. השמורה ממוקמת בצידו הדרומי של "פארק הקרחונים"  והיא משתרעת על שטח של מאות אלפי קילומטרים רבועים. הפארק הוקם בסוף שנות החמישים ושמו ניתן לו בגלל שלושת מגדלי הגרניט הגבוהים הנראים למרחקים ומסמלים את הפארק. שלושת פסגות הסלע שהעניקו לרכס את שמו הם "העמוד הדרומי" (Torre Sur) המתנשא לגובה של 2,850 מטרים "העמוד המרכזי (Torre Central) המתנשא לגובה של 2,800 מטרים ו"העמוד הצפוני" (Torre Norte) המתנשא לגובה של 2,600 מטרים. אולם הפסגה הגבוהה ביותר בפארק שייכת ל"הר הפיינה הגדול" שפסגתו מתנשאת לגובה של 3,300 מטרים. הפארק מאופיין בקרחונים העצומים שבו והמפורסם מבניהם הוא קרחון ה"גריי" Gray)). בפארק ניתן לראות עשרות מיני ציפורים (הקונדור הדרום אמריקאי שהוא הדורס הגדול בעולם, יענים, קראקרות (עיטמים), פלמינגו ועוד הרבה ציפורי מים אחרות), סוגים שונים של בעלי חיים, הנפוצים מבניהם הגוואנקו (מין של אנטילופה ממשפחת הגמלים הדומה ללאמה) וארנבות הבר הגדולות של פטגוניה. בשמורה נבקר באגם פהואה (Pehoe), במפל הגדול, בנהר הסראנו (Serrano), באגם גריי (Grey), בלגונה הכחולה (Azul), באגם אמרגה (Amarga) ובעוד אתרים ככול שהזמן יותיר לנו. כולל ארוחות ערב.
לינה שמורת הפיינה: Cabanias Del Paine/ או דומה לו
http://www.hoteldelpaine.com/

יום 12 ארגנטינה –הקרחון פריטו מורנו – קלאפטה 13/03

בבוקר נצא בנסיעה למעבר הגבול קסטילו, לארגנטינה ולמדבר פטגוניה המפורסם, ונמשיך לביקור בקרחון הגדול פריטו מורנו. הקרחון ממוקם בלב הפארק, על שפת אגם "ארגנטינו", כ- 80 ק"מ מהעיירה קלאפטה. הקרחון שרוחבו קילומטר וגובהו כ- 40 מ' נושק לאגם. מראה מדהים לראות את גושי הקרח העצומים הנשברים בקול רעם אדיר ונופלים לתוך מי האגם כשהם יוצרים גלים גבוהים. הקרחון הוא מבין הקרחונים הבודדים בעולם שעדיין מתקדמים ולא נסוגים עקב התחממות כדור הארץ. תוך כדי התקדמותו של הקרחון הוא חוצה את אגם ארגנטינו וחוסם את מוצא האגם בקיר של קרח מוצק. אחת לכמה שנים הקיר מתבקע עקב לחץ המים העצום הנוצר על הקיר, זהו אחד מהמראות המופלאים עלי אדמות. לקראת ערב נגיע לקלאפטה ללינה. כולל ארוחת ערב.
לינה קלפאטה: Kosten Aike/ או דומה לו
http://www.kostenaike.com.ar/

יום 13 קלאפטה - פארק הקרחונים לוס גלסיירס – שייט אל הקרחונים אופסלה ואונלי 14/03

בבוקר נבקר בפארק הקרחונים "לוס גלסייארס". ניסע עד למעגן "בנדראס" שם נעלה על קטמרן ונפליג באגם ארגנטינו לעבר הקרחונים הרחוקים הגדולים. נתחיל בקרחון אופסלה, הספינה תביא אותנו אל חזית הקרחון ממנה נוכל תצפת על הקרחון המרהיב. הקרחון הגדול בשדה הקרח הפטגוני, נקרא על שם אוניברסיטת אופסלה שבשבדיה שהצטיינה בחקר הקרחונים (גלאציולוגיה) ולכן זכתה בכבוד הגדול - חוקריה היו מהראשונים שחקרו את הקרחונים באזור. נמשיך בשייט מרהיב בין שברי קרח וקרחונים בוהקים בנמים התכולים של האגם ומשם נמשיך אל קרחון ספגצ'יני, עצירה קצרה ונפליג בחזרה לפוארטו בנדראס ומשם ניסע חזרה לקלאפטה. לינה בקלאפטה.

יום 14 קלאפטה – בואנוס איירס 15/03

בבוקר נצא בטיסה לבואנוס איירס. עם ההגעה יציאה לסיור במרכז העיר. כולל השדרות המרכזיות, פלאזה (כיכר) דה מאיו, בניין הקונגרס, בית העירייה, הבית הורוד קתדראלת מטרופולין ועוד. בהמשך ניסע לשכונה הצבעונית לה בוקה, הממוקמת "בקצה העיר", אחת השכונות המעוצבות והמיוחדות ביותר. בעברה הייתה שכונת עוני וכפר דייגים וכיום היא אחת מהאופנתיות והתוססות בעיר. בערב נצא לביקור במדרחוב המקסים של אבנידה פלורידה. 
בואנוס איירס בירת ארגנטינה – אחת מהערים התוססות והמרתקות בדרום אמריקה. העיר מונה כ 9 מיליון תושבים, היא בעלת חזות מערבית ומפותחת. בעיר קניונים, רחובות סואנים, אתרים מהתקופה הקולוניאלית, מסעדות ומוקדי בילוי לילי ועוד. למרות גודלה, בואנוס היא עיר נעימה למדי, יש בה כמה מהשדרות הרחבות בעולם, ותושביה חמים ומסבירי פנים. כולל ארוחת ערב.
לינה בואנוס איירס: Nh Tango Hotel/ או דומה לו
https://www.nh-hotels.com/hotel/nh-buenos-aires-tango

יום 15בואנוס איירס – חוות גאוצ’וס 16/03

לאחר ארוחת הבוקר נצא אל מחוץ לעיר למישורי הפמפאס בהם פזורות חוות הבוקרים הארגנטינאים. נבקר באחת החוות, נתרשם מחיי הבוקרים ונראה את עדרי הבקר. נשתתף בחגיגת בשרים ויינות לפי מיטב מסורת הגאוצ’וס, נהנה מארוחת ברביקיו המלווה במופע פולקלור ולקראת אחר הצהריים נחזור למלוננו בבואנוס איירס. לינה בבואנוס איירס.

יום 16בואנוס איירס 17/03

בבוקר נצא לסיור בבית הקברות לה רקולטה, ככל הנראה המפורסם ביותר בעולם. בית הקברות קבורים אישים חשובים ומפורסמים אשר קבריהם אותרו במגוון סגנונות שמושכים תיירים רבים מרחבי העולם (בניהם אווה פרון, המכונה אוויטה, רעייתו השנייה של חואן פרון) . לאחר הביקור נמשיך לגן הוורדים המרשים בו מגוון רחב של וורדים ועצים מכל רחבי העולם, תחתיהם יהיה ניתן לעצור למנוחה קלה ולשמוע הסברים על העיר המרתקת. אחר צהריים נמשיך אל טיילת פוארטו מדרו (אזור הנמל הישן) העמוסה בביתי קפה ומסעדות ונמשיך בסיור במרכז העיר. בערב נצא ביחד לארוחת ערב ומופע טנגו.  לינה בבואנוס איירס.

יום 17-18 בואנוס איירס – ת"א 18/03

לאחר ארוחת הבוקר נשלים את סיורינו בבירה בואנוס איירס ובהתאם לשעת ההמראה נצא לעבר שדה התעופה לטיסה ארצה בטיסה מבואנוס איירס דרך יעד ביניים לת"א.
LH 511 18MAR EZEFRA 1805  1120   19MAR    
LH 690 19MAR FRATLV 1755  2300

  • תוספת ליחיד: $1,189

כלול / לא כלול

המחיר כולל:

* טיסות בינלאומיות (דרך יעד ביניים).
* טיסות פנים (כמפורט בתוכנית הטיול).
* מיסי נמל, תוספת דלק והיטל בטחון (נכון לנובמבר 2019).
* מלונות מדרגת תיירות טובה/ראשונה 
* כלכלה: ע.ב חצי פנסיון לכל אורך הטיול (למעט יום הטיול האחרון בבואנוס איירס ע.ב א. בוקר). 
* כניסות לאתרים כמפורט בתוכנית.
* צ'ופרים ופינוקים לאורך המסלול.
* מדריך ישראלי מנוסה מצוות "דרכים".
* מדריכים מקומיים באתרים/ימי סיור כמצוין בתוכנית הטיול.
* תחבורה: אוטובוס תיירים, רכבי שטח, מעבורות, סירות וכו'.
* טיפים לנותני השירותים בחו"ל.
* דמי רישום ע"ס 300$.

המחיר אינו כולל:

* טיפ למדריך הישראלי.
* מיסי מעבר המשולמים ישירות ע"י הנוסעים בחלק משדות התעופה ובמעברי הגבול (כ-40$ לאדם)
* ארוחות נוספות.
* שתייה בארוחות.
* הוצאות ושירותים אישיים.
* כל מה שאינו כלול בתוכנית ובמחיר הטיול.
* ביטוח נוסעים.