תפריט ראשי

אזור גיאוגרפי

מדינות

סוג טיול

×

אזהרה

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 389
טיול מאורגן לאינדונזיה

טיול מאורגן לאינדונזיה - מסע אל הארכיפלג - 19 ימים

אינדונזיה היא מדינת איים ענקית וקסומה בחלק בו יבשת אסיה נפגשת עם האוקיאנוס השקט. ניתוק בין אלפי שנים של האוכלוסיות המקומיות בארכיפלג היוו קרקע פורה להתפתחויות של דתות, שבטים ואמונות מרתקות. את טיולנו נתחיל בג'אווה, אי געשי עשיר ופורה שתושביו משלבים את האמונה המוסלמית אותה אימצו במאה שעברה לבין פולחני רוחות וכישופי טראנס. נמשיך לביקור באי סולאווסי – בו נחזה בבני שבט הטורג'ה הנוצרים –אנימיסטיים מקיימים את טקסי המוות המסורתיים שלהם, נעבור לקומאיי לראות את קופי האורנג אוטונג המדהימים הנמצאים בסכנת הכחדה באחת משמורות היער האחרונות שעדיין מהוות בתי גידול ראויים לחיות הנבונות ומיד לאחר מכן נטוס לאי רינקה כדי לחזות בלטאות  הגדולות בעולם שלא סתם זכו לכינוי 'הדרקונים מאיי קומודו' (רינקה הוא אחד מאיי קומודו) את הטיול נסיים באי באלי - גן העדן הקסום, בו נשלב את החופים המרשימים, התרבות הצבעונית של בני האי.

היתרון של דרכים

•    סינגפור
•    האי ג'אווה
•    לגוגג'קרטה
•    ארמון הסולטאן
•    מופע רמיאנה
•    מקדש בורובודור 
•    שמורת האוראנג אוטנג
•    מקדש פרמבאנן
•    טקס טרנס
•    לאוג'ונג פדאנג  בירת האי סולאווסי 
•    ארץ הטורג'ה
•    עיירת האמנים אובוד
•    הכפר בטובלן 
•    הלטאות של קומודו
•    אגם ברטאן
•    שבטי אובוד
•    חופי קוטה
•    טיול כפרים ברכב שטח

 

מסלול הטיול

ימים 1-2תל אביב –סינגפור

נצא בטיסת צהריים, דרך יעד ביניים, לסינגפור. עם ההגעה בשעות אחר הצהריים נעבור אל המלון להתרעננות ומשם נצא לסיור רגלי באזור המפרץ של סינגפור (מותנה בשעת ההגעה). לינה סינגפור.

יום 3 סינגפור

נתחיל את היום בgarden on the bay הגן המדהים והאקולוגי שהוקם על השטח המיובש, כולל דום הפרחים ויער העננים. נמשיך אל עבר המלון   marina bay sands. נמשיך אל הרובע הסיני, נבקר במקדש הבודהיסטי של השן שנמצא במרכזו ובמקדש ההינדואי הססגוני. נערוך סיור רגלי ברובע הקלאסי השל השלטון "סיביק ונבקר בבניין העיריה. בשעות הערב סיור רגלי לאזור המפרץ והנהר, שפע של מראות והליכה טובה. לינה סינגפור.
במהלך היום הזה נמסור את הדרכונים לשם קבלת אשרות לאינדונזיה.

יום 4 סינגפור – באלי 

ביקור בפארק הציפורים ג'ורונג, שם ניפגש עם עולם עשיר של ציפורים, נחזה במופע הציפורים וניסע ברכבת העילית מעל הפארק הטרופי. בשעות הצהריים נטוס לאינדונזיה. ננחת בבאלי שבה נבצע את סידורי הכניסה. לינה וארוחת ערב באלי.

יום 5באלי – סוראבאיה – הר הגעש ברומו

בשעת בוקר מוקדמת נטוס לעיר סוראבאיה באי ג'אווה ונתחיל לנסוע לכיוון הר הגעש ברומו. תושבי האזור הם שילוב מרתק ומעניין של הינדואיזם עם אסלאם. נפגוש בדרך את טרסות הירקות המדהימות ועצי הכותנה. נערוך טיול רגלי בכפר השוכן בשיפולי הקלדרה הענקית.  א. ערב ולינה ברומו.

יום 6הר הגעש ברומו -  סוראבאיה - ג'וג'קרטה 

בשעות בוקר מוקדמת נעלה אל ההר בג'יפים, נחכה לזריחה מהתצפית ולאחר מכן ניסע עם הג'יפים  אל ים החולות שבתחתית המכתש. נעלה אל סוסים ועימם נעלה חלק מן הדרך. סיום – עליה אל הלוע הדרמטי המדהים של הר הגעש ברומו. נחזור למלון לארוחת בוקר. לאחר מכן ניסע אל שדה התעופה בסוראבאיה ונטוס אל ג'וגג'קרטה. בערב נצא למופע רמיאנה עם ארוחת ערב. לינה בג'וגג'קרטה

יום 7: ג'וג'קרטה – ג'אווה:  הסטופה של בורובודור וטקס ג'אטילאן

הבוקר נצא לביקור באחד המקדשים החשובים ביותר באינדונזיה: סטופה של ברובודור  – המקדש החשוב ביותר באינדונזיה ואתר מורשת עולמי עפ"י אונסק''ו. המבנה האדיר המסמל את התפיסה הקוסמית הבודהיסטית נבנה במאות 8-9. באחד הכפרים בסמוך נראה  במופע ריקודי ג'טילן – מופע טרנס שאמאני.  ארוחת ערב. לינה בג'וגג'קרטה.

יום 8 ג'וג'גה – אוג'ונג פאדאנג (מקסאר) – האי סולאווסי

ג'וגג'קרטה, ליבו ההומה, הגדוש ואחד המרכזים התרבותיים החשובים ביותר של האי ג'אווה. העיר שימשה כבירת הסולטנות ההינדו-מוסלמית ושימשה כפטרונית האומנויות הג'אווזית. נסייר בריקשות ברחבי העיר, נבקר בארמון הסולטאן, בשוק הציפורים ונתחיל את היכרותנו עם התרבות העשירה ומרקם החיים הסבוך של העם האינדונזי, שאימץ באופן כללי את הדת המוסלמית, אבל אורחות חייו, תרבותו ואמונתו האמיתיים נטועים היטב בעברו הססגוני ההינדואי. נבקר בפרמבנאן, אוסף מקדשים הינדואי מן המאות 8-10, המאופיין, ביחד עם מקדשי האלים סביבו, בארכיטקטורה ותבליטים מיוחדים המתארים את היצירות האפיות של הראמאינה והמהבהרטה. בשעות אחר הצהריים נטוס לאוג'ונג פאנדאנג, באי סולוואסי. א. ערב ולינה אוג'ונג פאדנג

יום 9 אוגו'נג פדאנג – טאנה טורג'ה

טיסת בוקר אל העיר פאלופו, שבחוף המזרחי של סולאווסי, אי פוטוגני שזכה לכינויים כמו "זרועות התמנון" או "עלי הכותרת של הסחלב". לאחר הנחיתה נתחיל לטפס אל מרומי טאנה טוראג'ה, הרמה הגבוהה בה יושבים בני טוראג'ה. נתחיל לראות את הכפרים והבתים המיוחדים נגיע, דרך נופי הרים תמירים, למחוז חפצנו, רנטפאו – עיירת מחוז בלב ארץ הטורג'ה.  את הלינות נעשה ברנטפאו.

ימים 11-10 סולאווסי: טאנה טורג'ה

בני עם הטוראג'ה התפרסמו בזכות המסורת העתיקה והמורכבת שלהם, שבאה לידי ביטוי בפולחנים וטקסי הקבורה. בימים הקרובים נסייר בכפרים המשמרים את בתי הטורג'ה שצורתם כסירה המוגבהת על גבי כלונסאות. נמשיך לביקור באתרי הקבורה של בני השבט ונלמד עוד על תרבותם העתיקה. אזור המחייה של בני הטורג'ה מתאפיין בנוף מרהיב ומגוון. כולל תצפית מרהיבה מבאטוטומונגה על ארץ הטוראג'ה. ננצל את הזמן ככל שנוכל לטיולים באזור. לינה רנטפאו.

יום 12 טורג'ה – אוג'ונג פדאנג - באלי

יום של נסיעה ארוכה לאורך החוף. נעשה עצירות תצפית. נראה בית בוגינזי. הבוגינזים הם דייגים מוסלמים יושבי החופים של סולאווסי. נעשה הפסקה בפארה פארה ובשעות אחר הצהריים נגיע באוג'ונג פאדנג ומשם נטוס לבאלי. לינה באלי.

יום 13האי רינקה ודרקוני הקומודו - פלורס

לאחר ארוחת הבוקר נטוס למערב פלורס עם ההגעה נצא אל המעגן המקומי ממנו נשוט לאי רינקה – אחד מאיי קבוצת קומודו (וזהו כמובן מקור שמם של לטאות הענק). האי הוא המקום היחיד בעולם בו ניתן לצפות בבטחה בלטאות הגדולות ביותר על פני כדור הארץ. דרך הצייד שלהן פשוטה בתכלית: הן אורבות לטרף ליד מקורות מים או ליד נתיבי התנועה ועם הגעתו הן מזנקות ונושכות בחוזקה. רוק הלטאה רעיל ביותר ואחרי יומיים לכל היותר הטרף מוכרע מהנשיכה המזוהמת ומת. אז שבות הלטאות לסיים את הארוחה הדשנה. נטייל בשמורה. בהתאם לזמן נהנה מחוף קטן על אי ואפילו נשרקל בסמוך לריף קטן ומקסים. נשוט בחזרה אל פלורס.  א. ערב ולינה פלורס

יום 14 פלורס - באלי: אזור אובוד

בשעות הבוקר נעלה אל אחד מהכפרים המקומיים לחזות במופע ריקוד מקומי הנקרא קאצ'י, ריקוד מלחמה. נשוב אל שדה התעופה ונטוס אל באלי. נמשיך בנסיעה אל עיירת האומנים אובוד, המקום המקסים ביותר בבאלי. א. ערב ולינה אובוד, באלי.

יום 15באלי- רכבים תיירותיים – טרסות האורז 

היום נצא לטיול ברכבים עם גג נפתח, נצא אל הכפרים הרחוקים, אל הדרכים הצדדיות הנסתרות, נכיר את אנשי באלי המקומיים. נבקר בשווקים צבעוניים ובכפרים ציוריים שהזמן עמד בהם מלכת. כולל השוק הססגוני של העיירה טבנאן ומקדש היער בבטקארו השוכן בליבו של יער עבות. נמשיך לטיול רגלי קצר אל טראסות האורז היפות, של ג'אטילאווי, נראה את  ריקוד המסכות בחזית ביתו של כהן מקומי ונשתתף בטקס טיהור. לינה אובוד

יום 16 באלי

ניסע לכפר בטובלן ונצפה במופע מסורתי המוקדש למאבק של הטוב ברע (מופע ברונג-רנגדה). נמשיך לכוון הר הגעש באטור, שם נשלב תצפית מרהיבה על אגם באטור מקינטאמני. נבקר במקדש גונונג קאווי, החצוב בסלע בתחתית ערוץ נהר. נמשיך את ביקורנו באזור ונבקר במקדש המעיין המקודש בטירטה אמפול, מערת העטלפים ועוד. לינה באובוד.

יום 17באלי

נבקר בחצר המשפט בקלונג-קונג, שריד לממלכה האחרונה. נעצור בגואה-גדז'ה, מערה ריטואלית. בעיירה מנגווי בה נבקר במקדש המרכזי המרשים המשויך למשפחת מלוכה עתיקה,  נראה את מקדש טאנה לוט שניצב על שן סלע. ונעבור ללינה בקוטה לארוחת סיום חגיגית. לינה קוטה.

ימים 18-19באלי – סינגפור – ת"א

בהתאם לשעת הטיסה נקדיש גם זמן קניות ויש כל כך הרבה מהם כאן בשוק המקומי. בהתאם לזמן נטוס חזרה הביתה דרך סינגפור ויעד ביניים נוסף.

  • תוספת ליחיד: $889

כלול / לא כלול

המחיר כולל:

* טיסות בינלאומיות: ת"א (דרך יעד ביניים) סינגפור  – אינדונזיה וחזרה.
* טיסות פנימיות: טיסות כמפורט בתוכנית הטיול. – משקל כבודה מקסימלי של 15 ק"ג לאדם
* מיסי נמל, דלק וביטחון (נכון ליוני 2020) 
* אוטובוס תיירים ממוזג להעברות ונסיעות כנהוג באינדונזיה. 
* כניסה סיורים וביקורים, שייט, ג'יפים, רכבי שטח באתרים השונים - כמפורט בתכנית הטיול.
* כלכלה: חצי פנסיון (למעט ארוחות ערב בסינגפור) ועוד ארוחות נוספות
* לינה: בבתי מלון מדרגה ראשונה/ דרגת תיירות טובה. 
* טיפים לנותני שירותים בחו"ל.
* דמי רישום  בסך 250$ שלא יוחזרו. 
* מדריך ישראלי מצוות "דרכים".

המחיר אינו כולל:

* ארוחות מעבר למפורט.
* הוצאות ושירותים אישיים.
* ביטוח מטיילים אישי. 
* אשרת כניסה לאינדונזיה לבעלי דרכון ישראלי (סך של 425$ שלא יוחזרו במקרה של ביטול מעבר לתנאי הביטול הרגילים).
* תשר למדריך ישראלי מקובל לתת כ5 $ ליום לאדם.