תפריט ראשי

אזור גיאוגרפי

מדינות

סוג טיול

×

אזהרה

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 389
טיול מאורגן ליפן

יפן – ארץ השמש העולה - 17 ימים- המסלול המקיף כולל האלפים היפנים וסיור בסיאול

פירושו של השם יפן הינו "מקור השמש", ביפנית הוגים זאת ניהוֹן. יפן ידועה בנוסף כ"ארץ השמש העולה".

יפן הינה ארכיפלג של איים געשיים הממוקמת מצפון האוקיינוס השקט ומזרחה לחופי מעצמה אסיאתית נוספת- סין, היא המדינה ה-6 בעולם מן הבחינה התעשייתית וה-3 במדד העוצמה הכלכלית.

תחת סביבה מבודדת, כשהיא מוקפת בים מכל עבר, התפתחה באומה היפנית זהות לאומית-תרבותית הנפרדת ממדינות אסיאתיות אחרות. יפן הינה אומה פרגמטית ומעשית, הנכונה להטמיע בתוכה את מיטב אוצרות התרבות הבאים מן האחר, ויחד עם זאת היא עדיין שמרנית ונוקשה, ושומרת בקנאות על מסורת ייחודית לה.

טיול מאורגן ליפן יכלול אתרים מרהיבים בערים מודרניות עם שילוב באזורי הכפר, יחד עם היכרות עם התרבות המקומית וההסטוריה המיוחדת והעשירה.

SOLD OUT

היתרון של דרכים

  • סיאול
  • הגבול המפרוז
  • האלפים היפנים
  • מדיטציית זן באוקאיימה
  • רובע הגיישות גיון
  • הופעה בבית שלום
  • נסיעה ברכבת הבולט
  • פארק הקופים

מסלול הטיול

ימים 1-2תל אביב – סיאול

נצא בטיסה מת"א לבירת קוריאה הדרומית – סיאול. עם הנחיתה ומעבר ביקורת דרכונים נצא לסיור ראשוני בבירה. נתחיל עם ביקור בכפר הבתים המסורתיים נאמסן הנוק Namsan Hanok, נסייר רגלית ונתרשם מבנייה מסורתית. נמשיך אל אחד מסמלי העיר, מגדל התצפית של סיאול. לאחר מכן העברה  למלון להתארגנות . ארוחת ערב ולינה בסיאול.

יום 3סיאול – הגבול המפורז עם קוריאה הצפונית

לאחר ארוחת בוקר נטייל בסיאול ובסביבתה. סיאול מייצגת את המודרניות ושיא הטכנולוגיה מצד אחד, ומצד שני שמרנות ושמירה על ערכי קוריאה המסורתית.   נסיעה מסיאול לאזור המפורז בין שתי הקוריאות, השריד האחרון של המלחמה הקרה - ביקור בכפר המחולק (מותנה באישור ממשלתי), במנהרת המרגלים שנחפרה מתחת לגבול, גשר השלום ותצפית על קו הגבול השמור ביותר בעולם. לאחר הסיור נשוב לסיאול לביקור בשוק נמדאמון. ארוחת ערב. לינה בסיאול

יום 4 סיאול – אוסאקה – הרובע דוטונבורי

בבוקר נשלים את סיורינו בבירה. נבקר בארמון גייאונגבוק שנבנה בסוף המאה ה14 ושימש את שושלת Jonsen. נמשיך לביקור במוזיאון הפולקלור המקומי אשר מציג פריטים מתקופת שונות. נצפה בבית הכחול בית הנשיא. נחלוף על פני כיכר Gwanghwamun, כיכר  Cheonggyecheon ובהתאם לשעת ההמראה העברה לשדה התעופה לטיסה לאוסאקה - יפן. עם הנחיתה נצא נעלה לבקר ב Floating Garden Observatory – גורד שחקים ענק, נעלה במעלית מהירה ונראה את כל אוסקה פרוסה מתחת, ההרים מסביב לעיר, הים, ארכיפלג האיים מהם מורכבת העיר, הגשרים העצומים שמחברים בין האיים ועוד. נמשיך לביקור באזור  Dotonboriמלא במקומות בילוי קניות ומסעדות משני צידי הנהר Dotonbori-Kawa. ארוחת ערב. לינה באוסאקה.
אוסאקה  - עם אוכלוסייה של 2.5 מיליון איש, אוסאקה היא העיר השלישית בגודלה ביפן. תושבי העיר נחשבים כאנשים נעימי הליכות, ולתיירים שהות שם תהיה קלה ככל האפשר. העיר עצמה גדושה בהיסטוריה מימי הקיסר, אז קראו לעיר נאניווה והיא הייתה עיר הבירה. העיר מאוד יפה בשעות הלילה בה פניה הליליים מלאי ניאון, מסעדות טובות, ופאבים ומציעים את מיטב השיכר של האזור. 

יום 5רכבת הבולט - הירושימה

בבוקר נצא אל הירושימה ברכבת ה"בולט" המפורסמת – השינקָנסֶן (Shinkansen) אחת מהרכבות המהירות בעולם, הנוסעת על פס מגנטי ומרחפת מעליו לפרקים במהירות העולה על 300 קמ"ש. עם ההגעה נצא לסיור בעיר ונבקר בפארק ובמוזיאון השלום. בצהריים נצא בשייט לאי מיאָגִ'ימה ((Miyajima זהו האי המקודש הידוע ועליו נמצא ה"מקדש הצף" (Tsukushima Jinja) ובו שערי הכניסה – טורי (Torii). האי נחשב ל"אחד משלושת המקומות עם הנוף היפה ביותר ביפן". במידה ויותיר לנו הזמן נבקר גם בגן שוּקיאָן היפייפה , שפירושו  "גן הנוף המכווץ" Shukkien Garden)).
הירושימה - העיר שספגה את פצצת האטום במלחמת העולם השנייה, אחד מהאירועים הטראגיים והקשים במאה- 20. מאז שוקמה העיר כל כולה מטרה אחת - קידום השלום והאחווה והתנגדות לנשק גרעיני. ארוחת ערב ולינה בהירושימה.

יום 6הירושימה – האי נאושימה – אוקיאמה

לאחר ארוחת בוקר נעשה את דרכינו מזרחה אל נמל אונו לשייט אל האי נאושימה, עם ההגעה נצא לסיור באי נאושימה אי האומנות. נבקר במוזיאון בנסה Benesse House, במוזיאון האומנות ציצו Chichu art Museum  ובמוזיאונים לאדריכלות מודרנית  ,ונצא לטיול רגלי ברחבי העיירה. בערב נשוב בשייט אל האי המרכזי ללינה באוקיאמה. כולל ארוחת ערב

יום 7 מדיטציית זן –גשר אקאשי – נארה - קיוטו

בבוקר  נבקר באחד המנזרים הבודהיסטים – כדי להשתתף ולחוות מדיטציה במנזר זן בשילוב עם טקס תה יפני ונמשיך מזרחה. נמשיך לביקור ותצפית על גשר אקאשי, גשר המייתרים הארוך בעולם הן בממדי המפתח המרכזי והן באורכו הכולל ומגיע לאורך של 3,911 מ'. נמשיך אל נארה (Nara) שנבנתה במאה השמינית ושימשה כבירה פחות ממאה שנים. מתקופה זו נותרו מקדשים רבים בפארק גדול ויפה, שאיילים משוטטים בו בחופשיות. נבקר במקדש טוֹדָייגִ'י (Todaiji) מקדש בודהיסטי, מהמרשימים במקדשים היפנים. זהו מבנה העץ הגדול בעולם, ובו פסל בודהא ענק מברונזה, שגובהו 16 מטרים. נתהלך בשביל האיילות –המקיף את המקדשים ובו איילות הנהנות מהצומח שבו. אחרת הצהריים נגיע לקיוטו להמשך סיורים. לינה וארוחת ערב בקיוטו.

יום 8 קיוטו אתרי מורשת – שוק נישיקי – רובע גיון

לאחר ארוחת הבוקר נתחיל בסיור בעיר הבירה העתיקה של יפן קיוטו. נתחיל בביקור במקדש קינקקוגי (Kinkaku Ji), הנקרא גם  מקדש פבליון הזהב.המקדש בנוי על שפת אגם קטן, הוא מצופה כולו זהב ובולט על רקע ההרים הירוקים סביב ומוגדר כנכס עולמי ע"י אונסקו. נבקר גם במקדש ריואנג'י(Ryoanji)  המפורסם בזכות גן האבנים שבו (Stone Garden), והוא דוגמא מצוינת לעיצוב גן "יבש", שבו מגולמת כל תורת הזן . נשוטט ברחובות העיר העתיקה ונבקר גם בשוק האוכל של נישיקי (Nishki) והמדרחוב הססגוני שבקרבתו. נבקר בטירת ניג'ו המפוארת ואחר הצהריים בהתאם לזמן נצא לסיור בתחנת הרכבת המרכזית של קיוטו. בערב נבקר ברובע גיון (Gion), רובע הגיישות (המארחות המסורתיות), מפורסם בכל יפן ושומר על אופיו ועל המסורת העתיקה. לינה קיוטו. כולל ארוחת ערב

יום 9קיוטו – היגשיאמה הרובע העתיק – יער הבמבוק

את היום נקדיש להמשך סיור בקיוטו. נתחיל בביקור בדרך הפילוסופים שם נוכל להתהלך לאורך הנהר כאשר לצידיו חנויות בוטיק קטנות ומסוגננות. נמשיך לטיול ברובע ארשייאמה, על גדות הנהר בו המקומיים דגים בעזרת קורמורנים ונטייל ברגל ביער הבמבוקים העבות. נבקר גם בפושימי אינארי זהו מקדש המאופיין באינסוף שערי טורי כתומים שניצבים בדרך למקדשים הממוקמים בהר. אווירת היער הסובב אותו הופכת את המקום לבעל אווירה כפרית. בערב במידת הזמינות נצא להופעת בית שלום – יפנים אוהבי ישראל. לינה בקיוטו.  כולל ארוחה.

יום 10 קיוטו - קנאזאווה

לאחר ארוחת הבוקר נצא בניסעה לכיוון האלפים היפנים. נסע לאורך החוף הצפוני, אל קאנזאווה שהיתה כפר קטן שהחל להתפתח במאה ה-16, נשלטה במשך 300 שנים על ידי המשפחה הגדולה השניה בגודלה ביפן. השלטון השכיל לשמור על העיר ממלחמות ואף נתנה דחיפה עצומה לפיתוח חיי האומנות שפרחו בעיר, בשעה שבאזורים אחרים השחיזו חרבות ורקמו מזימות. נתחיל את ביקורנו בגן קנרוקואן (Kenrokuen Park), גן זה נחשב לאחד משלושת הגנים היפים ביותר ביפן והוא לבד מצדיק ביקור בקאנזאווה. נמשיך לשוטט ברחובות העיר העתיקה של קאנאזוואה ברובע הסמוראים וברובע הגיישות עם בתי עץ עתיקים. ברובע זה נראה עבודות יד עם עלי זהב, התעשייה המפורסמת ביותר של העיר קנאזאווה. ארוחת ערב ולינה באזור קנאזאווה.

יום 11שירקאווה גו - טאקיאמה

בבוקר נצא לסיור בשוק הדגים המרכזי של קנאזאווה ולאחר מכן נצא בנסיעה אל תוך הרי האלפים היפנים דרומה. נבקר תחילה בכפר שירקאווה-גו Shirakawa-go)) כפר יפני מסורתי, גם הוא בנוי כולו עץ וקש, שם נבקר גם בבית יפני מסורתי. לאחר מכן נבקר במוזיאון הפתוח בו תצוגה של בתי איכרים שנבנו בצורה ייחודית המתאימה לאקלים במקום. סגנון ייחודי זה – "גאשו זוקורי", (gassho-zukuri) אשר מאפיין את האזורים החשופים לכמויות שלגים משמעותיות בתקופת החורף ומגן על הבתים מפני קריסה, מוכר כאתר מורשת עולמית של אונסקו. לאחר מכן נצא בנסיעה אל עיירת הנגרים טאקיאמה. עם ההגעה נבקר במוזיאון המרכבות בו מוצגים אפריוני האלים הנישאים ברחבי העיר בפסטיבל טאקיאמה אשר נערך פעמיים בשנה. נמשיך לטייל בסמטאות העיר הציורית. לינה וארוחת ערב בטאקיאמה.

יום 12צומגו ומגומה – חוות ווסאבי - מצומוטו

את היום נתחיל עם סיור בשוק האיכרים של טאקיאמה. לאחר מכן נצא לכיוון נמשיך לצומאגו (Tsumago) שם נצא למסלול הליכה מקסים, קל ומתגמל של כשעתיים בין הכפרים היפנים האותנטים צומאגו ומאגומה. לאחר מכן, נמשיך לעבר העיר מצומוטו, המוכרת בזכות טירת הכתר – טירת מֵצוּמוֹטוֹ Matsumoto)). בדרכינו נעצור לביקור בחוות ווסאבי. לינה וארוחת ערב באזור

יום 13 ניקו 

היום נמשיך בנסיעה בנופיי האלפים היפניים ונחזה בטבע הרב גווני שמסביב: יערות, פסגות מושלגות, נחלים ונהרות, מקדשים רבים וכפרים מסורתיים, אל עבר העיירה היפה ניקו. ניקו הציורית שוכנת בן הרים, יערות ונוף מיוחד. ליפנים יש אמרה "מי שלא ראה את ניקו, לא ראה דבר יפה יותר מימיו". ניקו שופעת במקדשים מרהיבים, בתי תפילה וקבורה מעוצבים בפאר, גגות משופעים מזהב, עמודים מרשימים המעוטרים בדרקונים ופרחים. נתחיל את ביקורנו במקדש טוֹשוֹגוּ ((Toshogu shrine המיוחד, עם הקבר בתוכו אשר נבנה בשנת 1,636 לאחר מותו של השוגון טוקוגאווה איאסו כפועל יוצא של צוואתו המפורשת והוא עדות לגדולתו של השוגון אשר פעל לאיחוד יפן במאה ה-17. מקדש זה הוכרז ע"י ארגון אונסקו כאתר מורשת עולמית. משם נפנה לאגם קטן ויפה המוקף הרים, אגם צ'וזנג'י ((Lake Chuzenji, אשר חופיו עשירים בעצי דובדבן הפורחים בחודשי מרץ-אפריל וצבועים בשלל צבעי שלכת בחודשים ספטמבר-נובמבר (אנו מקווים כי בטיולים שמתוכננים במיוחד לתקופות אלו, נזכה ליהנות ממראות משכרים אלו). בדרך גם נראה את פסל שלושת הקופים המפורסמים. לאחר הביקור באגם נמשיך למפלי קגון Kegon Falls)) אשר מימיהם נופלים מגובה של כ-100 מ' ומקורם באגם צ'וזנג'י (כולל ירידה במעלית). בערב נרחץ במרחצאות המים החמים (Onsen). כולל ארוחת ערב ולינה מסורתית בריוקאן בניקו.

יום 14 טוקיו

הבוקר נצא בנסיעה דרומה אל הבירה  טוקיו. עם ההגעה נתחיל עם ביקור ברובע הַרַאג'וּקוּ (Harajuku) , שם מדי יום א' מתכנסים צעירי טוקיו בלבוש מודרני ייחודי. נסייר במקדש מייג'י (Meiji Shrine), מקדש שינטו המוקדש לקיסר מייג'י, אשר שם קץ לשלטון הפיאודלי ביפן ב-1,867 ופתח צוהר למערב ואל המודרניזציה. נמשיך בעלייה אל מגדל תצפית ברובע שינג'וקו הססגוני והתוסס לתצפית מרהיבה על כל פרברי טוקיו. בערב נבקר גם ברובע שִיבּוּיָה (Shibuya) האופנתי המוכר מהסרט "אבודים בטוקיו" ונתרשם מאורות הניאון המעטרות את הכיכר. לינה בטוקיו. כולל ארוחת ערב.                                                                                                                             טוקיו – פרוש השם "הבירה המזרחית". טוקיו מהווה את המרכז התרבותי והכלכלי של המדינה, כאשר היא  ממוקמת בחופו המזרחי של האי הונשו שהוא האי הראשי של יפן. טוקיו בירת יפן משנת 1868 ומקום מושבו של הקיסר. עיר בה ניגודים רבים, תוססת ומתקדמת אשר אין בה רגע דל, לצד עיר של מסורת נוקשה וקפדנית. עיר של ישן מול חדש, של גורדי שחקים מפוארים לצד רחובות עתיקים, עיר של כבישים סואנים ותחבורה מתקדמת לצד פארקים ירוקים.

יום 15 טוקיו – האקונה 

את היום נקדיש לסיור בעיר האקוֹנֵה (Hakone) עיירת נופש השוכנת על גדות אגם אָשי (Ashi Lake) ולמרגלות הר הגעש המפורסם והקדוש, סמלה הבלתי מעורער של יפן, הר פוג'י. האקונה, השוכנת באזור געשי, מפורסמת במעיינות הגופרית והמינרלים שבה ומהווה את אחד מאתרי התיירות הידועים בעולם, שם גם נעלה לתצפית על עמק אוואקודני (Owakudani). נערוך גם ביקור במוזיאון הפתוח של העיר ובו אוסף נדיר של פיסול מודרני ובינלאומי, אשר נחשב לאחד המוזיאונים הטובים בעולם. נמשיך לתצפית מרהיבה מאגם קוואגוצ'י (בהתאם למזג האוויר) על הר פוג'י. לינה וארוחת ערב בטוקיו

יום 16 טוקיו 

נתחיל בבוקר בביקור בשוק הדגים המפורסם של טוקיו (Tsukiji Fish Market). משם נמשיך לביקור במקדש אשר ברובע אַסַאקוּסָה (Asakusa Kannon Temple) שהוקם בשנת 628 ע"י שלושה דייגים שמצאו ברשותם את פסל האלה Kannon, אלת הרחמים הבודהיסטית. בחצר המקדש נמצאת קערת קטורת אשר ע"פ האמונה הבודהיסטית, יש בכוחה לרפא מחלות. המקומיים מאמינים שאם בתנועת ידיהם יסיטו את העשן לגעת באיבריהם הפגועים, תעלם המחלה. נמשיך למוזיאון טוקיו –  אדו, המוזיאון הגדול ביפן, המאכלס בתוכו יותר מ-87,000 פריטים. המוזיאון מחזיק ברשותו קולקציית אמנות יפנית הגדולה בעולם הכוללת ציורים, פסלים, מסכות, בדים ועוד....בערב נצא לרובע גינזה (Ginza), אזור קניות מהיוקרתיים, המהודרים והמשובחים ביותר בעולם, נטייל ככל שהזמן יותיר לנו לינה בטוקיו. כולל ארוחת ערב

יום 17 טוקיו – ת"א

בבוקר בהתאם לשעת ההמראה ניפרד מיפן בברכת סיוֹנָרָה (להתראות...), נצא אל שדה התעופה ונעלה לטיסה חזרה לישראל (דרך יעד ביניים).

  • תוספת ליחיד $1,089

כלול / לא כלול

המחיר כולל:
* טיסות בינלאומיות.
* מיסי נמל, תוספת דלק והיטל בטחון (נכון לפברואר 2019).
* מלונות מדרגת תיירות טובה / לילה אחד בחדרים יפניים טיפוסיים. 
* תחבורה: אוטובוס תיירים ממוזג, נסיעות ברכבות מהירות, שיט וכו'.
* חצי פנסיון – ארוחות בוקר במקומות הלינה ו15 ארוחות נוספות 
* צ'ופרים ופינוקים לאורך הטיול.
* ערכות שמע 
* כניסות לאתרים כמפורט בתוכנית.
* מדריך ישראלי מנוסה מצוות "דרכים".
* מדריכים מקומיים באתרים/ימי סיור מלאים כמצוין בתוכנית הטיול.
* טיפים לנותני השירותים בחו"ל.
* דמי רישום ע"ס 150$.

המחיר אינו כולל:
* ביטוח נוסעים.
* ארוחות נוספות.
* שתייה בארוחות.
* הוצאות ושירותים אישיים.
* כל מה שאינו כלול בתוכנית ובמחיר הטיול.

N