תפריט ראשי

אזור גיאוגרפי

מדינות

סוג טיול

×

אזהרה

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 389
סין לנוסע העצמאי

סין – הטיול הקלאסי לנוסע העצמאי כולל יאנגשו ועיר התעלות טונגלי - 14 ימים

ב"דרכים" מחלקה מיוחדת המתמחה בארגון וביצוע טיולים לנוסע העצמאי ולקבוצות קטנות ביעדים שונים ברחבי העולם. הניסיון והידע הרב שרכשנו  עומדים לרשותכם! אנו נבנה עבורכם מסלול שיתאים בדיוק לצרכיכם,  כולל הזמנת טיסות, מלונות, פעילויות, אטרקציות, הדרכה מקומית, תדרוך מפורט, מפות, התאמת התקציב הפרטי שלכם ועוד.  יצאתם – שכחתם... יש מי שדואג לכם.

סין היא המדינה המאוכלסת ביותר בעולם, יותר ממיליארד בני אדם החיים בפסיפס תרבותי רב גוני. אימפריה אדירה -  עם עבר מפואר והיסטוריה של מאות ואלפי שנים. עד לאחרונה הייתה סין סגורה בין ימים למדבריות, בין רכסי הרים גבוהים, לג'ונגלים עבותים ולמרות זאת תרבות המדינה חלחלה לעולם הגדול והשפיעה מהמזרח הרחוק ועד לאירופה. בטיול מרתק זה נצא לבקר ולראות את התרבויות המפוארות של שושלת המלכים ועמי המיעוטים החיים כמו לפני מאות בשנים. מסע המשלב ישן וחדש, מנזרים עתיקים וערי ענק מודרניות, מסורת עם מודרניזציה, מקדשים עם קניוני פאר, ערבוביה מדהימה של מדינה המתפתחת בקצב ענק כדי להדביק פער של מאות שנים לצד שימור מסורת עתיקה בת אלפי שנים...
 

היתרון של דרכים

תוכנית כוללת:

 • בייג'ינג
 • העיר האסורה 
 • מופע קונג פו
 • ארמון הקיץ 
 • החומה הגדולה
 • דרך הרוחות
 • מקדש השמיים
 • שיאן
 • חיילי הטרקוטה 
 • גווילין
 • לונגשנג
 • שייט על נהר הלי 
 • יאנגשואו
 • מופע האימפרשן 
 • האנגז'ואו
 • שייט באגם המערבי 
 • עיר התעלות טונגלי
 • שנחאי
 • תצפית ממגדל ג'ין מאו
 • מופע אקרובטיקה 

מסלול הטיול

ימים 1-2 ת"א – בייג'ינג


נצא בטיסה דרך יעד ביניים לבייג'ינג  (Beijing -北京) – בירת סין. עם ההגעה נצא בנסיעה לביקור במרכז העיר העתיקה בבייג'ינג, זוגות זוגות נעלה על ריקשות מקומיות שיובילנו אותנו בין סמטאות העיר הנקראות "חוטונגים". מסמטה רחבה יחסית, זרועה עשרות עצים נותני צל ומשרה אווירה נעימה,  מתפצלות סמטאות צרות שכדאי לתעות בכל אחת מהן. לאורך  הסמטאות הקטנות פזורות חנויות קטנות אך מעוצבות, גלריות קטנות, חנויות בגדים טרנדיות, מסעדות ובתי קפה. לאחר סיור ההיכרות הראשוני נצא לארוחת ערב מסורתית של ברווז פקינג. לינה בביג'ינג.

בייג'ינג בירת הרפובליקה העממית של סין, מתפקדת כמחוז אוטונומי בעל שטח של כ- 16,800 קמ"ר. לתאר את בייג`ינג בכמה מילים זו משימה לא קלה היא עיר ענקית, מרתקת וצבעונית, מלאה באטרקציות נהדרות לתיירים ובאוכלוסיה ידידותית. היא משלבת ישן, היסטוריה ארוכת שנים ותרבות מפוארת, מול חדש, מודרניזציה מערבית. היא מציעה אתרים היסטורים מרשימים, שווקים צבעוניים ואוכל בעל ארומה מיוחדת האופיינית למקום. 

יום 3 בייג'ינג – העיר האסורה


את הבוקר נפתח בביקור בכיכר טיאן אנמן (Tiananmen Square/天安門廣場), נקראת גם "שער השלווה השמימית". זוהי הכיכר הציבורית הגדולה בעולם, בשטח כולל של 440 דונם, ואחת הכיכרות הגדולות בעולם, אשר נבנתה עם בניית העיר האסורה בזמן שושלת מינג. נעבור דרך שער השלום השמיימי ונכנס בשערי העיר האסורה (Forbidden City/故宫), ארמונם של קיסרי סין מימי שושלת מינג ועד לתחילת המאה ה20, מעל ל-500 שנים. העיר האסורה היא ללא ספק אחד מפלאי הארכיטקטורה של העולם, מעבר למבצע הארכיטקטוני האדיר שכלל כרייה ושינוע של מאסות של אבנים מסותתות במשקל עצום, נאלצו המתכננים להתחשב קודם כל בפסיקות של יועצי הפנג שואי. לאחר ארוחת הערב,  נצא לצפות במופע קונג-פו מרהיב. לינה בבייג'ינג.

יום 4 בייג'ינג – החומה הסינית, דרך הרוחות, המתקנים האולימפיים. 


היום נצא לביקור באחד משבעת פלאי תבל ,ואחד מפלאי הארכיטקטורה הגדולים שנבנו אי פעם -  החומה הסינית (The Great Wall/长城) החומה הסינית הגדולה נבנתה במשך כ-2,500 שנה על ידי שושלות רבות, כהגנה מפני השבטים הצפוניים. לאחר ההגעה נעלה ברכבל לביקור ותצפית על חלק מהחומה הנמשכת לאורך של מעל ל-6,300 ק"מ. משם נמשיך לביקור בדרך הרוחות  - שדרה רחבה בת כמה מאות מטרים ובה מבנים ופסלים שהם אחת הדוגמאות השמורות הטובות ביותר לאמנות ולאדריכלות סינית. בדרך חזרה לא נוותר על ביקור בשדרת המתקנים האולימפיים ונתצפת על המבנים המרשימים "קן הציפור" ו"הקוביה", שנבנו במיוחד לאולימפיאדת בייג'ינג 2008, בערב נצא לבקר בשוק האוכל הלילי המיוחד בוואנגפוג'ינג (Wangfujing/王府井). ארוחת ערב ולינה בביג'ינג. 

 
יום 5 בייג'ינג - שיאן


את הבוקר נפתח בסיור במקדש השמיים (Temple of heaven/天壇), פארק זה הוא לבטח אחד הסמלים הגדולים ביותר של העיר. המקום שימש בעבר כמרכז הפולחן הקיסרי, אך כיום הפארק על כל מקדשיו המדהימים, מדהים אף יותר מכל בשעות הבוקר המוקדמות, עת מגיעים אליו המוני סינים (רובם מבוגרים) לתרגל צורות שונות של התעמלות ואימון פיזי: טאי צ`י, צ`י גונג, ריקודים סאלונים, ריקודי מניפות, צעקות על עצים או חיבוקם ועוד ..  בשעת צהריים נצא ברכבת המהירה אל העיר שיאן. עם ההגעה נצא לשוטטות בסמטאות העתיקות של שיאן ולביקור בחומות העיר העתיקה, שבנייתם המקורית החלה כבר בשנת 194 לפנה"ס. מהחומה נשקפת כל העיר והיא שריד ארכיאולוגי ממדרגה ראשונה .שם נעביר את הלילה. ארוחת ערב ולינה בשיאן.

יום 6 שיאן 


בבוקר נצא לסיור בשיאן. שיאן (Xian/西安), "השלווה המערבית", מתפקדת כספר היסטוריה המתאר את השינויים שחלו בסין במשך השנים. עדויות ארכיאולוגיות ושרידים של 13 שושלות מספרים כמה חשובה הייתה העיר בתקופות קדומות. עם ההגעה נצא לביקור באתר הבלתי נשכח של חיילי הטרקוטה (Terra-cota Soldiers/兵馬俑) ). חפירה ארכיאולוגית זו נחשבת לאחת התגליות החשובות של המאה העשרים. למעלה מ-6,000 דמויות של חיילים וסוסים עשויים מחומר הטרה-קוטה, ערוכים לקרב, שיוצרו ומוקמו כדי להגן על קבר מייסד שושלת צ'ין, הנחשב לאבי האימפריה הסינית, במאה השלישית לפני הספירה.  נמשיך בסיורנו למבנה המרשים של פגודת אווז הבר הגדולה (Giant Wild Goose Pagoda/大雁塔) המגיעה לגובה של 64 מטר. בערב נצא לארוחת ערב – ארוחת כיסונים במילויים שונים המשולבת במופע ריקודים ושירה מימי שושלת טאנג. לינה שיאן.

יום 7 שיאן – גווילין 


הבוקר נצא לביקור ברובע המוסלמי ונבקר במסגד הגדול של שיאן, המסגד העתיק ברובע המוסלמי הוא אחד המסגדים הגדולים בסין,כנראה מהמאה ה-18 (The Great Mosque/西安大清真寺). הוא נבנה בסגנון סיני, ומשמש עדיין כמקום תפילה פעיל. המקום מסמל את הסבלנות הדתית ואת מיקומה ההיסטורי של שיאן כעיר בינלאומית כבר מהמאה התשיעית לספירה. בהמשך היום נצא בטיסה לגווילין (Guilin/桂林), פנינת התיירות הסינית, הממוקמת על גדות נהר הלי. עם ההגעה נתמקם במלון ונצא לסיור הכרות ראשוני בעיר. ארוחת ערב או צהריים, תלוי בשעת הטיסה. לינה בגווילין.

 
יום 8 גווילין – לונגשנג – טראסות האורז - יאנגשו


היום נסייר בגווילין וסביבתה. גווילין ממוקמת באחד מהאזורים היפים בעולם: יערות ושדות אורז שזורים תעלות ונהרות, ומתוכם מבצבצים הרים מזדקרים, שהם תוצאה של פעילות קרסטית (תהליך ארוך ואיטי של המסת סלעים קשים כמו גיר על ידי מים) אשר גרמה להתמוטטות מערות גדולות.  נצא צפונה בדרך החוצה כפרים שם נפגוש בנות שבט היִאוּ הידועות בשערן הארוך במיוחד, ונשוטט בכפרים האותנטיים.  נצפה באורח חייהם ונסייר בשדות האורז רחבי הידיים של לונגשנג (Longsheng Rice Teraces/龙胜梯田). אחר הצהריים נצא לביקור במערת חליל הסוף, הנקראת לודי יאן (Reed Flute Cave), זוהי מערת נטיפים מרהיבה מאריכה את הנטיפים והזקיפים במילימטר בשנה. את הטבע המרהיב הזה החליטו להאיר בצבעים פסיכודאליים, המדהימים את המבקרים במערה. נחלוף על פני גבעת חדק הפיל, אשר נראית בזוית מסוימת כמו פיל השולח חדקו לשתות ממימי הנחל (Elephant Hill/象鼻山). לקראת ערב  נצא בנסיעה אל העיירה הקסומה יאנגשו, הממוקמת על נהר הלי. ארוחת ערב ולינה ביאנגשו. 

יום 9 יאנגשו


הבוקר נצא בשייט מיאנגשו (Yangshuo/阳朔县)  במורד נהר הלי. הנהר המפורסם בנופיו בסין ובעולם כולו, זורם בלב גבעות הגיר המיוערות וחסרות ההסבר בצורתן. למרות ההתפתחות המהירה של העיירה בשנים האחרונות, היא נחשבת לאחת מפינות החמד היפות והמיוחדות ביותר בסין. נצא לתצפית על גבעת הירח, גבעה עם קשת טבעית יוצאת דופן לצפות בצוקים המפורסמים, Moon Hill/月亮山)), בדייגים וסירותיהם הקטנות בעדרי התאו ובכפריים הרבים המנהלים את שגרת חייהם על גדות הנהר. אחר הצהריים נצא לשוטט בשוק הססגוני בעיירה, נצטייד במזכרות, חפצי אומנות וציורים סיניים או סתם נתפנק על קפה ועוגה. בערב נצא למופע ה- Impression – מופע מדהים, המשלב בתוכו מאות שחקנים ותאורה מושלמת היוצרת השתקפות מיוחדת של צבעים על המים. ארוחת ערב ולינה ביאנגשואו.

יום 10 יאנגשאו – עיר המים טונגלי - סוז'או "גן העדן של מטה"


בבוקר נצא בטיסה מגוילין להאנגז'ו/ שנגחאי, המשך אל העיירה טונגלי, אחת מערי המים העתיקות והיפות אשר נמצאות מדרום לנהר היאנג צ'ה. העיר היפה והציורית עם הסמטאות הצרות ובתי עץ עתיקים הבנויים על פי המסורת הסינית בין תעלות המים היפות. בהמשך נגיע לסוז'או הנמצאות מדרום לנהר עם ההגעה נצא לסיור בגן דרקון הזהב, גן בו נוהגים צעירי סין לצאת להצטלם לפני חתונתם. נמשיך לביקור בחוות תה, שם נצפה כיצד מגדלים ומייצרים ממציאי התה את אחד המשקאות הפופולאריים בעולם. לאחר הביקור נצא לסיור ברובע הסיני העתיק במהלכו נבקר גם בבית המרקחת המסורתי, השוכן באחד מבתי העץ העתיקים המפורסמים בעולם. נסיים את היום בעיר סוז'ואו המוגדרת על ידי הסינים: "גן העדן של מטה". לינה בסוז'או.

יום 11 סוז'או - שנגחאי


נתחיל את הבוקר בסיור בעיר, נתחיל בבקור בגן המנהלן Humble) Administrator's Garden/拙政園), אחד הגנים המפורסמים ביותר בסין, מקום משכנם של אצילי סוז'ואו מהמאה השנייה לספירה, ששימש גם כגן למלומדים בתקופת שושלת טאנג, וכמנזר בתקופת שושלת יואן. משם נצא לבקר בגן גבעת הנמר (Tiger Hill/虎丘), מקום קבורתו של אביה המייסד של סוז'ואו אשר קברו נתון תחת "שמירתו" של הנמר הלבן, מה שמסביר את שמה של הגבעה. בצהריים נצא לשייט בגן מאורת האריה בין תעלות המים של "ונציה של סין". בהמשך נסיעה אל העיר הענקית שנגחאי (Shanghai/上海) הממוקמת בדלתא של הנהר יאנג-טסה, האדיר והנהר הארוך ביותר באסיה. עם ההגעה נצא לסיור בטיילת ה"הבונד" (The Bund/外滩), אחד מסמליה המפורסמים של שנגחאי, ממנה נשקף נוף מרהיב של הרובע החדש והמודרני, פודונג ושל נהר ההוואנג פו החוצה את העיר. לינה שנגחאי. 

יום 12 שנגחאי


יום שלם שיוקדש לשנגחאי ואתריה. שנגחאי  היא אחת הערים הגדולות בעולם, והשנייה בגודלה בסין, זוהי עיר מודרנית, תעשייתית ועמוסה, המושפעת רבות מהעולם החיצון. את ביקורנו בעיר נתחיל בגן יו  (Yu Garden/豫园) שהוקם לפני 400 שנה. למרות שזהו גן קטן יחסית, הוא מרשים ביופיו תודות לעיצובו המיוחד הכולל ביתנים מקושטים, פגודות וספסלים למנוחה לצד אגמי מים קטנים השורצים דגים. מהגן נגיע לרובע הסיני - שהוא למעשה שוק ענק לחפצי אומנות, מזכרות, תכשיטים ועוד. משם נמשיך לביקור בבית הכנסת בעיר. בית הכנסת היהודי ממוקם באזור הגטו היהודי בשנגחאי, ושימש את פליטי המלחמה באירופה, שמצאו בעיר מקלט. בחצר בית הכנסת יש מוזיאון יהודי. נמשיך לביקור במקדש הג'ייד אחד המקדשים המפורסמים והחשובים של עיר החטאים שנגחאי. במקום נמצאים שני פסלי בודהה עשויים אבן ירקן בורמזי לבן (ג'יידיט), ומעוטרים בתכשיטים. נמשיך לרחוב ננג'ינג שם נתרשם מההמון ההולך ברחובות העיר בין חנויות המותגים המפורסמות. נטייל נאכל ארוחת ערב ולאחריה נצא למופע אקרובאטיקה מדהים לפי מיטב המסורת הסינית. לינה בשנגחאי. 

יום 13-14 שנגחאי – תל אביב


את יומנו נפתח בביקור במוזיאון לאומנות הנקרא "מוזיאון שנגחאי" המרתק. לאחר הביקור נאכל ארוחת צהריים, ונסכם את הטיול בתצפית מדהימה על העיר וסביבותיה ממרומי הבניין הגבוה ביותר בעיר ג'ין מאו   (Jin Mao Tower/金茂大厦) ובסין כולה והחמישי בגובהו בעולם, שגובהו 421 מטרים. המבנה הוא בצורת פגודה טלסקופית, המשוכה מעלה, ומבוסס על ספרת המזל 8: יש בו 88 קומות ובסיסו מתומן. לקראת הערב נצא בטיסה משנחאי חזרה לתל אביב.
הערה: בשל שינויים דחופים בלוח זמני הטיסות, יתכנו שינויים בלוח זמני הטיסות, קחו בחשבון כי התוכנית מתארת את אתרי הביקור אך לא בהכרח את כיוון הנסיעה ו/או סדר הימים
 

כלול / לא כלול

המחירים כוללים:
* מיסי שדות תעופה, מיסי ביטחון ותוספות דלק (תוספת תשלום).  
* טיסות פנימיות:  טיסות כמפורט בתוכנית הטיול.   
* לינה: בבתי מלון מדרגת תיירות טובה בערים הגדולות, באזורים המרוחקים לינה כפרית טובה.  
* כלכלה: על בסיס חצי פנסיון/ ארוחת בוקר – בהתאם לימים. 
* רכב תיירים ממוזג: להעברות ונסיעות כנהוג בסין.
* מדריכים מקומיים דוברי אנגלית.
* כניסה סיורים וביקורים: באתרים השונים - כמפורט בתכנית הטיול.
* מופעים כמפורט בתוכנית
* דמי רישום בסך 250$ 
* תדרוך מפורט ומפות על הטיול.

המחיר אינו כולל:
* אשרת כניסה לסין.
* ארוחות נוספות.
* שתייה בארוחות.
* ביטוח נוסעים.
* הוצאות ושירותים אישיים.
* טיפים לנותני שירותים בחו"ל.
* כל מה שאינו כלול בתוכנית ובמחיר הטיול.