תפריט ראשי

אזור גיאוגרפי

מדינות

סוג טיול

×

אזהרה

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 389
טיול מאורגן לתאילנד

טיול מאורגן לתאילנד - לשומרי מסורת - 16 ימים

הטיול לתאילנד הוא טיול צבעוני מעורר חושים המשלב מקדשים בודהיסטים, שבטים פגאניים, רכיבה על פילים וביקורים באזורים שהם גן-עדן ירוק למטיילים. את הטיול נתחיל בבבנגקוק הבירה, עיר אלף החיוכים, התוססת. נצא לסיור בעיר על שלל אתריה המרכזיים וסמטאותיה הצבעוניות. לא נוותר על ביקור בגשר על נהר הקוואי המפורסם ובבירתה הקדומה של תאילנד איוטאיה. נמשיך אל עיר המרכזית והיפה ביותר בצפון – צ'אנג ראי, ממנה נצא בדרכים ירוקות אל משולש הזהב, מפגש הנהרות הגדול על גבול בורמה-לאוס, השבטים הציוריים של צפון תאילנד ושבט ארוכות הצוואר המפורסם שביניהם. נסיים את הטיול באי הנופש פוקט בו נהנה מיופיו של ים אנדמן, איים ייחודיים וחופים מרהיבים. כל זאת נעשה ברמת שירותים גבוהה, הדרכה מקצועית וכמובן שמירה על כשרות כמתבקש.

לפרטים נוספים והרשמה: עדנה טובולסקי 0544529201 או יעל מיטל 0544529202

 

 

היתרון של דרכים

  • רכיבה על פילים
  • שייט על רפסודות
  • השוק הצף הגדול בתאילנד
  • האיים פוקט וקו פי פי
  • מופע מסורתי

מסלול הטיול

ימים 1-2 ימים ג'- ד': תל אביב – בנגקוק

נצא בטיסה אל עבר תאילנד. נחיתה בבנגקוק, מעבר ביקורת דרכונים ויציאה לסיור ראשוני בעיר הסואנת ביותר בדרום מזרח אסיה, נראה את שוק הפרחים הססגוני, את השדרות המוארות ואת רחוב קאוסאן הידוע כמרכז התרמילאים מכל העולם. 

יום 3יום ה': השוק הצף – קנצ'אנבורי

בבוקר נצא לדמנרן סדואק, השוק הצף הגדול ביותר בתאילנד. נשוט בתעלות המהוות עורק תחבורה חיוני. נצפה באורח חייהם של הסוחרים המקומיים ונראה את התושבים המקומיים החיים על המים. משם נמשיך אל קנצ'אנבורי ואל גשר הרכבת על פני הנהר קוואי שהפך לסמלה של העיר. נבקר בבית הקברות של חיילי מלחמת העולם הראשונה ובמוזיאון הקטן המתעד את הקמתו של הגשר והמסילה אשר גבתה מחיר כבד של קורבנות. נהנה מנוף הנהר ונשוב לבנגקוק. 

יום 4 שישי: בנגקוק

היום נסייר באתריה החשובים והמרהיבים של בירת תאילנד. נבקר במקדש ואט טרימיט ונראה את פסל בודהה העשוי זהב ששוקל חצי טון! נמשיך לביקור במקדש בודהה השוכב ונסיים בארמון המלך המפואר. נשוט גם על נהר הצ'ופאייה ובתעלות העיר הישנה. נשוב למלון ונתארגן לשבת.

 
יום 5שבת: בנגקוק

אחרי התפילה קידוש, וסעודת שבת חגיגית בבית חב"ד נצא לסיור רגלי באזור ונראה את פינת הסגידה אראוון שבלב העיר.

יום 6 יום א': איוטאייה

נצא בבוקר לארמון הקיץ, בנג-פא-אין, המשלב בנייה מערבית עם מוטיבים תאיים. נמשיך לפארק ההיסטורי לראות את שרידי העיר איוטאיה, בירתה העתיקה של ממלכת סיאם בין המאות ה-14-18. לאחר הביקור נשוב למלון. לינה בנגקוק.

יום 7יום ב': בנגקוק – צ'יאנג ראי

נצא בטיסת פנים לצ'אנג ראי שבצפון. עם ההגעה נצא לסיור בעיר. מבני העיר מאוד מיוחדים באדריכלות שלהם ובמוטיבים העתיקים. בעיר פסל ענק של בודהה, שראשו מצופה זהב משם נמשיך לגני המלכה האם בדוי טונג, בערב סיור מיוחד בשוק הלילה המיוחד. לינה בצ'יאנג ראי.
יום 8/ יום ג': צ'יאנג ראי ומשולש הזהב
נצא לסיור במרחבי "משולש הזהב" ונהר המקונג, הגדול בנהרות דרום מזרח אסיה. נערוך תצפית אל מפגש הנהרות המהווים את גבולה הטבעי של תאילנד עם בורמה ולאוס. נבקר את תושבי ההרים מגדלי האופיום - שבט האקה והיאו ונעצור בשוק הגדול שבעיירת הגבול עם בורמה - מה-סאי שם מתנהלים חיי מסחר פעילים בסחורות ועבודות יד מבורמה ומסין. 

יום 9יום ד': ארוכות הצוואר- צ'אנג מאי 

עם בוקר נצא לעבר צ'אנג מאי, העיר השנייה בגודלה במדינה. בדרכנו נעצור לראות את נשות בני הפדואנג אשר על צווארן טבעות נחושת.  מכאן נמשיך בדרך האזור החקלאי עד לצ'אנג מאי, העיר השנייה במדינה המכונה גם 'הורד של הצפון'. נמשיך ונבקר באזור סאנ-קאמפנג להתרשם ממלאכות היד התאיות המסורתיות.  נעבור גם בחוות סחלבים, הפרח הלאומי של תאילנד ובסופו של יום נהדר זה נגיע למלון בצ'אנג מאי.

יום 10 יום ה': שמורת דוי אינטנון

היום נעפיל להר הגבוהה ביותר בתאילנד – שמורת דוי אינטנון - שם נצעד ביער גשם קטן עשיר בצמחיה ייחודית, נצפה אל הנוף משתי פגודות יפהפיות שנבנו לכבוד מלך ומלכת תאילנד ונתרשם ממפלים שופעי מים. לקראת הערב נעפיל אל מקדש דוי סוטפ הממוקם על הר שגובהו מעל ל 1,000 מטרים ונהנה מתצפית יפה על העיר צ'יאנג מאי הפרוסה לרגלינו. נלון בצ'יאנג מאי.

יום 11 שישי: צ'אנג מאי-פילים ושייט רפסודות

נפתח את היום בהתרשמות מיכולתם המופלאה של הפילים בחווה לאילוף פילים והתאמתם לביצוע עבודות שונות במעבי היערות. נחזה במופע הדגמה, נרכב על בעלי החיים הענקיים ולאחר מכן נרד במורד הנחל ברפסודות במבוק הצפות בשקט על פני המים... בסוף היום נשוב לצ'אנג ראי להכנות לשבת. בערב קבלת שבת וסעודת ליל שבת.

יום 12 שבת: צ'אנג מאי

אחרי תפילה, קידוש וסעודת שבת נסייר רגלית בשווקי העיר. במוצאי שבת, נצא למופע "קנטוק" מסורתי.


יום 13 יום א': צ'אנג מאי – פוקט

ניפרד מצפון תאילנד ההררית ונעלה על טיסה שתביא אותנו לחלקה הדרומי של תאילנד ואל האי פוקט, אי הנופש והקיט החלומי. בחופיו הלבנים העטורים דקלים ובמים הכחולים נתחיל את הנופש שלנו. לינה בפוקט. בערב אפשרות לצאת למופע  "פוקט פנטסי" המרהיב ובו מאות משתתפים (בתשלום נפרד).

יום 14 יום ב': האי קו פי-פי

בבוקר נצא לשייט בים הפתוח ובמפרצים מרהיבים סביב איי קו-פי פי עם אפשרות לשחייה ולצלילה במים הצלולים. בסוף היום נשוב לפוקט.

ימים 15-16 ימים ג' – ד': מפרץ פנג-נגה – בנגקוק – תל אביב

יום טיול ושייט אל מפרץ פאנג-גה הידוע בצוקים המזדקרים מעל לפני הים. נעלה על ה"אי של ג'יימס בונד", נשוט בין צמחיית המנגרובים המיוחדת ונבקר במטע גומי וב"מערת הקופים". אחה"צ נשוב לפוקט ונצא בטיסה לבנגקוק ומשם טיסה חזרה לתל אביב.

* סדר המסלול והביקור באתרים עשוי להשתנות בשל זמני טיסות, זמינות בתי מלון ואילוצים אחרים. 
 

תאריכי יציאה ומחיר

  • תוספת ליחיד: $589

כלול / לא כלול

המחיר כולל:
* טיסות בינלאומיות ופנימיות (כמפורט בתוכנית הטיול).
* מיסי נמל, תוספת דלק והיטל בטחון (נכון לנובמבר 2019).
* טיסות פנימיות כמפורט. 
* מלונות מדרגה ראשונה/ דרגת תיירות מעולה.
* כלכלה: ע.ב חצי פנסיון/ שתי ארוחות ביום (אפשרות להכנת כריכים לצהריים).  
* תחבורה: אוטובוס תיירים ממוזג כמקובל במזרח להעברות וסיורים.
* מדריך ישראלי מנוסה מצוות "דרכים".
* מדריכים מקומיים באתרים/ימי סיור כמצוין בתוכנית הטיול.
* כניסות לאתרים כמפורט בתוכנית.
* מופעים כפי שמופיע בתוכנית.
* שירותי סבלות.
* טיפים לנותני השירותים בחו"ל.
* מדריך/ה ישראלי/ת מנוסה מצוות דרכים.
* דמי רישום ע"ס 150$.

 
המחיר לא כולל:
* ארוחות נוספות.
* שתייה בארוחות.
* ביטוח נוסעים.
* הוצאות ושירותים אישיים.
* כל מה שאינו כלול בתוכנית ובמחיר הטיול.