תאריכי יציאה, מחיר והרשמה
דרום אמריקה - ארגנטינה וצ'ילה - בדגש דרום היבשת והקרחונים כולל מצעד המנצחות בריו דה ז'ינרו
מספר ימים: 23
טיולים גאוגרפיים
ההרשמה בעיצומה
דרום אמריקה
דרום אמריקה היא ללא ספק אחת מהיבשות היפות והמרתקות ביותר. רכס האנדים הגבוה המתנשא לגבהים של מעל ל 6,000 מטרים, אגן האמזונס הפראי והמסתורי, אזורי הפאמפאס הירוקים, מדבריות פטגוניה, רצועות חוף בתוליות, קרחונים אדירים, הם רק חלק קטן מהמראות המרתקים באזור. אולם מה שבעיקר מאפיין את דרום אמריקה, זו תערובת אנושית מגוונת של שבטים אינדיאנים ומתיישבים אירופאים שהופכים כל מפגש איתם לחם ולבבי. חלקו הראשון של טיולנו ביבשת הדרומית יהיה בנופים הפראיים של ארגנטינה וצ'ילה, ארץ האגמים וערבות פטגוניה. נצא בטיסה לבואנוס איירס, פריז של דרום אמריקה ולא בכדי, נמשיך בטיסה לברילוצ'ה בירת אזור האגמים הרי הגעש (חלקם מעשנים) הארגנטינאי, המכונה גם עיירת השוקולדים... נתחיל לרדת בנסיעה דרומה אל "הקארטרה אוסטראל" (Caratera Austral) מהדרכים הקסומות המבודדות בעולם, בדרך נראה אגמים כחולים, נהרות קרח לבנים, מעיינות מים חמים, מפרצים, מצוקים לחופי האוקיינוס, חיות וציפורי ים נדירות: כלבי ים, דולפינים, אלבטרוסים, קונדורים ועוד. בהמשך נצא בטיסה דרומה אל פארק הקרחונים "לוס גלסיארס", נבקר בפארק הלאומי "מגדלי הפאיינה" ונגיע לקלפטה, ארץ הקרחונים, משם נחזור אל עיר הבירה בואנוס איירס, שם נטעם סטייק בקר עסיסי ונהנה ממופע טנגו מרהיב. את הטיול נסיים במפלי האיגואסו, על גבול ארגנטינה-ברזיל, מהמראות המופלאים בעולם, שם נצא לשייט חוויתי מתחת למלי "גרון השטן". הביקור בדרום אמריקה הוא חווית חיים אפילו להרפתקנים שראו כבר הכול...
היתרון של דרכים TRAVEL
בואנוס איירס
הקארטרה אוסטראל
שמורת הטורס דל פיינה
סירות מהירות מתחת למפלים
מפלי האיגואסו
 

מסלול הטיול

יום 1: ת"א – בואנוס איירס

נצא בטיסת אחר צהריים מתל אביב לבואנוס איירס (בירת ארגנטינה) (דרך יעד ביניים)

יום 2: בואנוס איירס

עם הנחיתה בבוקר, נצא לסיור במרכז העיר. השדרות המרכזיות, פלאזה (כיכר) דה מאיו, בניין הקונגרס, בית העירייה, הבית הוורוד קתדראלת מטרופולין ועוד. בהמשך ניסע לשכונה הצבעונית לה בוקה, הממוקמת "בקצה העיר", אחת השכונות המעוצבות והמיוחדות ביותר. בעברה הייתה שכונת עוני וכפר דייגים וכיום היא אחת מהאופנתיות והתוססות בעיר. אחר צהריים נמשיך אל טיילת פוארטו מדרו (אזור הנמל הישן) העמוסה בביתי קפה ומסעדות ונמשיך בסיור במרכז העיר. כולל ארוחת ערב. לינה בבואנוס איירס. בואנוס איירס בירת ארגנטינה - אחת מהערים התוססות והמרתקות בדרום אמריקה. העיר מונה כ 9 מיליון תושבים, היא בעלת חזות מערבית ומפותחת. בעיר קניונים, רחובות סואנים, אתרים מהתקופה הקולוניאלית, מסעדות ומוקדי בילוי לילי ועוד. למרות גודלה, בואנוס היא עיר נעימה למדי, יש בה כמה מהשדרות הרחבות בעולם, ותושביה חמים ומסבירי פנים.

יום 3: בואנוס איירס

נמשיך לסייר בבואנוס איירס... נצא לביקור בית הקברות לה ריקולטה, ככל הנראה המפורסם ביותר בעולם. בית הקברות קבורים אישים חשובים ומפורסמים אשר קבריהם אותרו במגוון סגנונות שמושכים תיירים רבים מרחבי העולם (בניהם אווה פרון, המכונה אוויטה, רעייתו השנייה של חואן פרון). לאחר הביקור נמשיך לסייר בשכונת פאלרמו העשירה בפארקים רחבי ידיים וביניהם גן הוורדים המרשים בו מגוון רחב של וורדים, ושבילים פסטורליים בהם נשוטט בין פסלים ודמויות של משוררי וסופרי העולם. כמובן שלא נוותר על ביקור בתיאטרון קולון, אחד מבתי התיאטראות המובילים בעולם (במידה ויהיה פתוח). בערב נצא ביחד לארוחה סיום משולבת במופע טנגו. לינה בבואנוס איירס.

יום 4: ברילוצ'ה - שוויץ של ארגנטינה

בבוקר נצא בטיסה מבואנוס איירס לעבר ברילוצ'ה (Bariloche). ברילוצ'ה המכונה גם עיירת השוקולדים. האזור מהיפים בארגנטינה, ירוק עד, מלא באגמים, נהרות ופסגות הרים מושלגות. רוב תושבי האזור הם מהגרים גרמנים הגרים בעיירות קטנות וירוקות, בבתי עץ ציוריים הנותנים לאזור חזות שוויצרית. עם הגיענו לברילוצ'ה נצא לסיור המוביל בברילוצ'ה וסביבתה. נתחיל "סירקוויטו צ'יקו" (הסיבוב הקטן), במהלך הסיור נעצור לתצפיות פנורמיות עוצרות נשימה על הנופים הסובבים את ברילוצ'ה כמו כן נשלב הליכה ביער היאו יאו (Llao Llao) המיוחד הממוקם על שפת אגם ווואפי הגדול. בהמשך נטפס אל הר קמפנריו (רכבל) 2,050 מטרים, לתצפית מיוחדת על האזור, ממרומי ההר נשקף נוף פנוראמי מרהיב של כל אגם הופי ורכס האנדים שמעליו. כולל ארוחת ערב. לינה ברילוצ'ה.

יום 5: ברילוצ'ה, אזור האגמים – הסיבוב הקטן והר קמפניארו – שייט אל האי ויקטוריה

בבוקר נצא בנסיעה לפורטו פניואלו, עם ההגעה למעגן נעלה על סירה ונצא לשייט באגם נאוול ואפי אל האי ויקטוריה. עם ההגעה נצא לסיור רגלי בשמורת ארג'אנס (על שם העצים הקסומים עם הגזע האדום). אחר הצהרים נחזור לברילוצ'ה. בערב נקנח, איך לא… בשוקולדים מדהימים פאר ברילוצ'ה . כולל ארוחת ערב. לינה ברילוצ'ה.

יום 6: ברילוצ'ה – המעבר לצ'ילה – פוטלפו

בבוקר נצא בנסיעה דרומה, נחלוף על פני העיירה אל בולסון ומשם בדרך מרהיבה ביופייה העוברת בתוך עמק מוריק, וחוצה את המרחב הפטגוני בינות נחלים ואגמים קטנים, כשברקע רכס האנדים הגבוה. בהמשך נחלוף על פני העיירה הוולשית טרוולין, נחצה את הגבול לצ'ילה, לעיירה הקסומה והצבעונית פוטלפו, שם נבלה את הלילה. לינה פוטלפו.

יום 7: הקראטרה אוסטראל – קרחון ילצ'ו

היום נתחיל את מסענו "בקראטרה אוסטראל", זו הדרך הדרומית ביותר ביבשת דרום אמריקה ובעולם כולו ומקשרת בין פורטו-מונט ועד אושוואיה (העיר הדרומית בעולם הנמצאת בארגנטינה). אורכה של "הקרטרה" כ- 1,500 קילומטרים! רק ב- 1988 גמרו לכבוש את הדרך, העוברת בין נופים נפלאים, יערות, אגמים, חופי ים, קרחונים ופסגות הרים מושלגות. את ימי הנסיעה הבאים נעביר בין פוטלפו לעיר קוייקה (Coihaique), שהיא בירת פטגוניה הצ'ילינית. היום נרד בדרך נופית מדהימה לאורך נהר הפוטלפו הכחול לאגם ילצ'ו (Yelcho), בסמוך לאגם נפגוש את הקרחון הראשון "קרחון ילצ'ו", בהתאם לשעת ההגעה נשלב הליכה רגלית לתצפית על הקרחון. את הלילה נעשה באזור הכפרי של פיוהאפי.

יום 8: הקראטרה אוסטראל – שמורת הקרחון התלוי

היום נצא לביקור בשמורת "הקרחון התלוי" גוש קרח ענקי התלוי בין שמים וארץ, נשלב הליכות רגליות, ותצפיות על הפסגות הקסומות של שמורת "קלאט". לאחר נמשיך בסיור באזור בין האגמים, הכפרים הקטנים והנופים הפראיים של פטגוניה. כולל ארוחת ערב. את הלילה נעשה באזור הכפרי של פיוהאפי.

יום 9: הקראטרה אוסטראל – קוייקה

בבוקר נמשיך בנסיעה דרומה "בקראטרה"... הדרך מרהיבה ביופייה, העוברת בין עיירות קטנות ומיוחדות, אשר רוב תושביהן עוסקים בגידולי בקר וכבשים, או בדייג. לאורך הדרך נעבור במקומות מהיפים בעולם... אחר צהריים, נגיע אל העיירה קוייקה. כולל ארוחת ערב. לינה בקוייקה.

יום 10: שייט אל קרחון סאן רפאל

היום נצא לביקור באחד האתרים המרשימים של המסע כולו. לאחר ארוחת הבוקר נצא לעיירה צ'קבוקו ומשם ניקח שייט אל עבר שמורת הטבע של לגונה סאן רפאל. האגם העגול נוצר כתוצאה של הפשרת הקרחון סאן רפאל אשר נמצא בחלקו הצפוני של שדה הקרח של פטגוניה. הקרחון הוא אחד הגדולים והיפים ביותר בשדה הקרח הפטגוני ההגעה נצא בשייט זודיאקים בין גושי הקרח הצפים. בערב נשוב ללינה בקוייקה. כולל ארוחת ערב.

יום 11: הקראטרה אוסטראל אגם גנרל קררה – מערות השיש

יום ארוך... (יציאה מוקדמת) ביום הבא נמשיך בנסיעה לעבר דרום לטיול באחד המקומות היפים ביותר בעולם: אגם גנרל קררה (Lago General Carrera), מהאגמים הגדולים בעולם. הוא נחלק בין ארגנטינה וצ'ילה וגודלו למעלה מ-2.2 מליון דונם של מים. ניסע לאורך האגם הממוקם דרומית לקוייקה. הדרך לאורכו של האגם מרהיבה, והנופים הנשקפים ממנה הינם מן היפים בעולם. עם ההגעה לחלק הדרומי של האגם נצא לשייט קיאקים אל מערות השיש המרהיבות ביופיין ונשלב טיולי הליכה קצרים. בערב נשוב ללינה בקוייקה. כולל ארוחת ערב. *שייט אל מערות השיש מותנה בתנאי מזג האוויר ותנאי הים

יום 12: בלמסדה – פונטה ארנס

לאחר ארוחת הבוקר ניסע אל שדה התעופה בלמסדה לטיסה אל העיר הדרומית הגדולה בפטגוניה – פונטה ארנס (Punta Arenas) היושבת על שפת מיצר מגלאן. עיר זו הייתה נמל חשוב ובסיס הצטיידות לכל הספינות שרצו להקיף את יבשת אמריקה, אך לאחר פתיחת תעלת פנמה פחתו מאוד הספינות הפוקדות את הנמל והוא ירד מגדולתו. כיום רק הספינות היוצאות לדייג ב"ים דרייק" ומפליגות לאנטרקטיקה משתמשות בשירותיו. לאחרונה, עם גילוי הנפט באזור, עוברת פונטה ארנס התפתחות מואצת והופכת למרכז שירותים לקידוחים ולזיקוק הנוזל השחור, ואוכלוסייתה מונה כ- 115,000 תושבים. אנחנו נצא משדה התעופה של פונטה ארנס לארוחת ערב ולינה. כולל ארוחת ערב. לינה פונטה ארנס.

יום 13: שייט לאי הפינגווינים מגדלנה – פורטו נטאלס

בבוקר נצא לשייט בתעלת מגלאן לאי מגדלנה. נצפה במושבת קינון ודגירה של פינגווינים מסוג מגלן, כלבי ים ודולפינים. אחרי שנהנה. בצהריים נצא מפונטה ארנס בנסיעה צפונה במרחבי דרופ פטגוניה אל העיירה הנחמדה והלבבית פוארטו נטאלס שם נבלה את הלילה. כולל ארוחת ערב. לינה בפוארטו נטאלס. *שייט אל האי מגדלנה וצפייה בפינגווינים מותנה בתנאי מזג האוויר ותנאי הים

יום 14: פארק הקרחונים טורס דל פיינה

השכם בבוקר נבקר בשמורת הטבע טורס דל פיינה (Torres Del Paine) או בתרגום מספרדית "מגדלי הפיינה", שמורת טבע נפלאה זאת היא ללא ספק אחד משיאי הטיול. בשמורה נבקר באגם פהואה (Pehoe), במפל הגדול, בנהר הסראנו (Serrano), באגם גריי (Grey), בלגונה הכחולה (Azul) ובעוד אתרים ככול שהזמן יותיר לנו. השמורה היא אחת מהפארקים הלאומיים היפים ביותר בעולם, משתרעת על שטח של מאות אלפי קילומטרים רבועים, הוקמה בסוף שנות החמישים וממוקמת בצידו הדרומי של "פארק הקרחונים". שמה של השמורה ניתן לה בגלל שלוש מגדלי הגרניט הגבוהים הנראים למרחקים ומסמלים את הפארק: "העמוד הדרומי" (Torre Sur), מתנשא לגובה של 2,850 מטרים. "העמוד המרכזי" (Torre Central), מתנשא לגובה של 2,800 מטרים. "העמוד הצפוני" (Torre Norte), מתנשא לגובה של 2,600 מטרים. הפסגה הגבוהה ביותר בפארק שייכת ל"הר הפיינה הגדול", המתנשאת לגובה של 3,300 מטרים. הפארק מאופיין בקרחונים עצומים, המפורסם מבניהם הוא קרחון ה"גריי" Gray)). בפארק ניתן לראות עשרות מיני ציפורים: הקונדור הדרום אמריקאי (הדורס הגדול בעולם), יענים, קרקרות, פלמינגו ושלל ציפורי מים אחרות. סוגים שונים של בעלי חיים: הגוואנקו (מין של אנטילופה ממשפחת הגמלים הדומה ללאמה) וארנבות בר גדולות. כולל ארוחת ערב. לינה בשמורת הפיינה.

יום 15: טורס דל פיינה – חציית הגבול לארגנטינה – קלאפטה

את הבוקר הנקדיש להמשך סיור בשמורת הפיינה (אתרים ראה יום קודם). בשעות הצהריים נחצה בנסיעה את מעבר הגבול סרו קסטילו, לארגנטינה ולמדבר פטגוניה המפורסם. לעת ערב נגיע לעיירת התיירות קלאפטה. כולל ארוחת ערב. לינה בקלאפטה.

יום 16: קלאפטה – פארק הקרחונים – שיט אל הקרחונים אופסלה וספגצ'יני

בבוקר נבקר בפארק הקרחונים "לוס גלסייארס". ניסע עד למעגן "בנדראס" שם נעלה על קטמרן ונפליג באגם ארגנטינו לעבר הקרחונים הרחוקים הגדולים. נתחיל בקרחון אופסלה, הספינה תביא אותנו אל חזית הקרחון ממנה נוכל תצפת על הקרחון המרהיב. הקרחון הגדול בשדה הקרח הפטגוני, נקרא על שם אוניברסיטת אופסלה שבשבדיה שהצטיינה בחקר הקרחונים (גלאסיולוגיה) ולכן זכתה בכבוד הגדול - חוקריה היו מהראשונים שחקרו את הקרחונים באזור. נמשיך בשייט מרהיב בין שברי קרח וקרחונים בוהקים בנמים התכולים של האגם ומשם נמשיך אל קרחון ספגצ'יני, עצירה קצרה ונפליג בחזרה לפוארטו בנדראס ומשם ניסע חזרה לקלאפטה. כולל ארוחת ערב. לינה באל קלאפטה.

יום 17: אל קלאפטה – הקרחון המתנפץ פריטו מורנו – בואנוס איירס

בבוקר נצא לביקור בקרחון הגדול "פריטו-מורנו". הקרחון ממוקם בלב הפארק, על שפת אגם "ארגנטינו", כ- 80 קילומטרים מהעיירה קלפאטה. הקרחון שרוחבו קילומטר וגובהו כ- 40 מטרים נושק לאגם. מדהים לראות את גושי הקרח העצומים הנשברים בקול רעם אדיר ונופלים לתוך מי האגם כשהם יוצרים גלים גבוהים. הקרחון הוא מבין הקרחונים הבודדים בעולם שעדיין מתקדמים ולא נסוגים עקב התחממות כדור הארץ. תוך כדי התקדמותו של הקרחון הוא חוצה את אגם ארגנטינו וחוסם את מוצא האגם בקיר של קרח מוצק. אחת לכמה שנים הקיר מתבקע עקב לחץ המים העצום הנוצר על הקיר. זהו אחד מהמראות המופלאים עלי אדמות. הביקור כולל שייט אל הקרחון. אחר צהריים/ ערב נצא בטיסה מקלפאטה לבואנוס איירס. עם הנחיתה העברה למלון. לאחר (בהתאם לשעת הנחיתה) נצא לביקור במדרחוב המקסים של אבנידה פלורידה. כולל ארוחת ערב. לינה בואנוס איירס.

יום 18: מפלי האיגואסו (צד ארגנטינאי) – שייט בסירות מהירות

בבוקר נצא בטיסה מבואנוס איירס למפלי האיגוואסו. לאחר הנחיתה נצא לסיור בצד הארגנטינאי של המפלים (המבט מתחתית המפלים). נצא לסיור בתוך יער הגשם, נרד לתחתית המפלים ונראה את העוצמה מלמטה, נעלה למפל לוע השטן Garganta del Diablo ועוד נקודות תצפית על המפלים ככל שהזמן יספיק לנו. הביקור בצד הארגנטינאי כולל שייט בסירות מהירות אל תחתית המפלים. כולל ארוחת ערב. לינה איגואסו. מפלי האיגואסו הם שרשרת המפלים מהגדולות והיפות בעולם. רוחב המפלים מעל לשלושה קילומטרים וגובהם כ- 80 מטרים, לאורך המפלים יש יותר מ 250 מפלונים ואשדים הנופלים ממרומי השבר הגיאולוגי של נהר האיגואסו. המפלים רחבים ממפלי ויקטוריה וגבוהים ממפלי הניאגרה. בעבר שמשו המפלים כאתר קבורה הקדוש של שבטי גוארני והפראגואס. כיום האתר מוכרז כאתר לאומי של אונסקו ונחשב כאחד מהאתרים היפים בעולם. המפלים נמצאים על משולש הגבול ברזיל, ארגנטינה, פרגוואי כשחלקם הגדול הוא בארגנטינה. כדי להתרשם מהמפלים צריך לבקר בשני הצדדים.

יום 19: מפלי האיגואסו (צד ברזילאי)

היום נצא לסיור בצד הברזילאי של המפלים (המבט מלמעלה) נבצע תצפיות מרתקות על המפלים כולל סיורים רגלים קצרים. לאחר הביקור בצד הברזילאי של המפלים בהתאם לזמן נצא לסיור בסכר איטייפו, אחד הסכרים הגדולים בעולם, לקראת סיום נבקר בפארק הציפורים. אחר הצהריים נחזור ללינה בצד הארגנטינאי. כולל ארוחת ערב. לינה באיגואסו.

יום 20: ריו דה ז'ינרו

בבוקר נעלה על טיסה לריו דה ז'נירו המכונה "העיר הנפלאה". עם ההגעה נצא לביקור בהר הסוכר, אליו נעלה כמובן בשני הרכבלים. מהר הסוכר (המתנשא לגובה של 395 מטרים) נשקיף על חופיה הקסומים של ריו דה ז'ניירו ועל הפסגה קסומה של הקורקבדו. משם נמשיך אל מרכז העיר לביקור בקתדרלה העירונית המודרנית והמיוחדת. ריו דה ז'ינרו היא אחת הערים היפות והתוססות בעולם, היא יושבת לאורך החוף באוקיאנוס האטלנטי, בין צוקי גרניט, יערות טרופיים וחופים יפהפיים. כולל ארוחת ערב.

יום 21: ריו דה ז'נירו – ג'יפים אל יער טיג'וקה - פסגת הקורקבדו

חצי יום בג'יפים שיוקדש ליער טיג'וקה – היער האורבאני העתיק ביותר בעולם, לפסגת הקורקובדו (פסלו של ישו הגואל) וביקור בפאוולות – שכונות העוני המרתקות של ריו. אחר הצהריים המשך היום סיור בריו. כולל ארוחת צהריים. לינה בריו דה ז'נירו.

יום 22: ריו דה ז'נירו – חופי ריו – טיסה הביתה.

לאחר ארוחת הבוקר והתאם לשעת הטיסה נצא לסיור בחופים המפורסמים: קופקבנה ואיפנמה. לאחר מכן נצא אל שדה התעופה ונצא בטיסה מריו (דרך יעד ביניים) לת"א.

יום 23: נחיתה בתל אביב

נחיתה בארץ ביום ה- 23.

רוצים לקרוא את פירוט המסלול מאוחר יותר?

הורידו את מסלול הטיול המפורט בקובץ PDF

לפרטים נוספים על הטיול
להרשמה
 

המחיר כולל

* טיסות בינלאומיות (דרך יעד ביניים).
* טיסות פנים (כמפורט בתוכנית הטיול).
* מיסי נמל, תוספת דלק והיטל בטחון (נכון לפברואר 2023).
* מלונות מדרגת תיירות טובה/ראשונה
* כלכלה: ע.ב חצי פנסיון לכל אורך הטיול (למעט יום הטיול האחרון בבואנוס איירס על בסיס א. בוקר).
* כניסות לאתרים כמפורט בתוכנית.
* צ'ופרים ופינוקים לאורך המסלול.
* מדריך ישראלי מנוסה מצוות "דרכים".
* מדריכים מקומיים באתרים/ימי סיור כמצוין בתוכנית הטיול.
* ערכת אוזניות שמע לכל מטייל.
* תחבורה: אוטובוס תיירים, רכבי שטח, מעבורות, סירות וכו'.
* שירותי סבלות.
* טיפים לנותני השירותים בחו"ל.
* דמי רישום ע"ס 200 $.

המחיר לא כולל

* מיסי מעבר המשולמים ישירות ע"י הנוסעים בחלק משדות התעופה ובמעברי הגבול (כ-40 $ לאדם)
* כרטיס למצעד המנצחות
* ארוחות נוספות.
* שתייה בארוחות.
* הוצאות ושירותים אישיים.
* כל מה שאינו כלול בתוכנית ובמחיר הטיול.
* בדיקות קורונה (במידת הצורך)
* ביטוח נוסעים.
* טיפ/ תשר למדריך הישראלי – נהוג לתת כ 5$ לאדם ליום טיול.

* הערה מצעד המנצחות: ביום 17 בפברואר 2024 יתרחש אירוע סיום הקרנבל "מצעד המנצחות" אירוע של 6 בתי הספר שהובילו בקרנבל ומתחרים על הזכייה וההובלה. כרטיסים לכניסה למצעד המנצחות הכוללים הסעה וליווי של מדריך דרכים נמכרים בנפרד במהלך חודשי דצמבר ינואר ופברואר השנה. האירוע מתרחש כל הלילה והחזרה למלון תתוזמן במקום אל מול ההסעות של המופע.

תנאי הרשמה וביטול

דמי הרשמה: ההרשמה באמצעות טופס הרשמה בצירוף צילום דרכון עדכני ובתשלום דמי רישום בסך 200 $, שלא יוחזרו ושיועברו לנותני שירותים בחו"ל על מנת להבטיח את מקומכם בטיול. יתרת התשלום תוסדר לא יאוחר מחודש לפני מועד יציאת הטיול - תינתן אפשרות לשלושה תשלומים חודשיים שווים (החל מחודש לפני היציאה). ניתן לשלם בכרטיסי אשראי, מזומן (בהתאם לחוק המזומן), העברות בנקאיות, המחאות ללא ריבית.
תנאי ביטול: הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום דמי רישום ע"ס 200 $ שלא יוחזרו. מ 46-60 ימים לפני תאריך היציאה יחויב סכום של 20% מעלות הטיול, מ 30-45 ימים לפני תאריך היציאה יחויב סכום של 40% מעלות הטיול, מ 15-29 ימים לפני תאריך היציאה יחויב סכום של 70% מעלות הטיול, מ 7-14 ימים לפני תאריך היציאה יחויב סכום של 90% מעלות הטיול, מ 6 ימים לפני תאריך היציאה ועד למועד היציאה יחויב סכום של 100% מעלות הטיול.
חשוב לציין: במקרים בהם נרכוש שירותי תיירות לרבות כרטיסי טיסה זמן רב לפני מועד היציאה, אנו שומרים את הזכות, להתאים ואף להקדים את מועדי התשלומים כך שיכסו את השירותים שיירכשו.
מומלץ: כבר בעת ההרשמה לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל הכולל אפשרות לכיסוי דמי הביטול (ע"פ תנאי הפוליסה).
הערה חשובה: הטיול המאורגן מורכב ממספר שירותים וביניהם שירותי טיסה המתחילים ומסתיימים בישראל וכן שירותי תיירות שונים כגון טיסות פנים, כניסות לאתרים, הסעות, ובתי מלון אשר כולם מתחילים ומסתיימים מחוץ לישראל. דמי הביטול החלים על שירותים המתחילים ומסתיימים מחוץ למדינת לישראל הינם במסגרת תנאי הספקים השונים במדינות היעד.
שירות הטיסה המתחיל ומסתיים בישראל הינו השירות היחיד הניתן להחילו במסגרת החוק הישראלי לרבות חוק ותקנות הגנת הצרכן לעסקת מכר מרחוק כולל הרחבת החוק לאזרחים וותיקים.

הערות חשובות:
* בין 20-24 מטיילים תוספת 159 $ לאדם.
* בין 15-19 מטיילים תוספת: 249 $ לאדם.
* תוספת לאדם בחדר יחיד: 1,779 $.

מטיילים עם דרכים בזום

מרוקו

מרוקו
מיקי אביקסיס
מרוקו שאהבה נפשי
אונליין

יפן

יפן
אורי כהן
ארץ השמש העולה
אונליין

המלצות

מרים ומנחם לאופר

ינואר 2020

המלצות

חברה מצויינת לטיולים מאורגנת ומסודרת. הטיולים מאוד מושקעים.
והמדריכים מצוינים ועשירים בידע. אם מחפשים טיול אחר ולא שגרתי. זה המקום.

מרה ליפשיץ

ינואר 2020

המלצות

חברה טובה. מוציאים טיולים מעניינים עם מדריכים מעולים. נותנים שרות טוב ויעיל ומכל הלב.
ללא לאות, בחריצות רבה בנושא הגסטרונומי כך הערכתנו ותודתנו הרבה. הינה נכס לחברת דרכים. כמו כן אנו רוצים להודות מקרב לב גם למארגנת הקבוצה אילנה רוזנפלד, אשר פעלהאינטרקציה שלה עם אנשי הקבוצה יצרה תמיד רק טוב ואוירה נעימה, התנהלותה הייתה בשיקול דעת, אצילות נפש, ברוגע, הכל נעשה בנעימות.

 

ריקי וראובן גולדין

ינואר 2020

המלצות

בבוקר והגענו למלון בערב. המדריך עופר וקנין היה מצוין בעל ידע שהשכיל להעשיר אותנו במידע על התרבות, המורשת, הדתות והאמונות בהודו. מודים לחברת דרכים על טיול מעולה להודו! מסלול הטיול היה יפה ומגוון כל יום חווינו דברים חדשים מעניינים ומרתקים, הימים היו מלאים.

דרום אמריקה - ארגנטינה וצ'ילה - בדגש דרום היבשת והקרחונים כולל מצעד המנצחות בריו דה ז'ינרו

לפרטים נוספים על הטיול