אזור גיאוגרפי

מדינות

סוג טיול

נוסעים עם החברה לטיול?  בדקו את התנאים להשכרת רכב בחו"ל לצעירים ...


בשנים האחרונות ניתן לראות כי צעירים רבים בוחרים לטיל לחו"ל לתקופות קצרות או ל"השתקעות" של ממש, צעירים אל הם לרב אזרחי ישראל אשר סיימו את תקופת שירותם בצבא או צעירים אשר סיימו את לימודיהם (גיל 18) וממתינים לגיוסם הקרב.
צעירים אשר מעוניינים לטוס לטיול עם החברים חייבים להיות במודעות מלאה ולהבין לאן הם נוסעים.
שכן, כאשר נוסעים לטיול בארץ אחרת, מוטב לדעת מה הם הגבולות והחוקים החלים באותה המדינה, מה הם האיסורים וההיתרים, את השפה המדוברת (רצוי מאוד) וגם את ערך המטבע, שהרי ידע מוקדם של חוקים ומידע יעזור להתנהל נכונה ללא בעיות ובהנאה מלאה.
לא הרבה אנשים יודעים ולא מכירים את החוקים השונים של חברות הביטוח הרבות בעולם, אך חשוב מאוד לציין כי חברות ביטוח רבות אינן מאפשרות השכרת רכב בחו"ל לצעירים מתחת לגיל 21.
חברות אלו גם מקפידות לאפשר את השכרת הרכב בחו"ל לצעירים אשר נוהגים יותר משנה מיום הוצאת הרישיון שברשותם.
התנהלות זו של חברות ההשכרה השונות ברחבי העולם היא גורפת ומוקפדת, כך שאין לשנותה או "לכופפה" ועל מנת להימנע מאי נעימויות עתידי בנסיעתכם עם החברה, הקפידו שיהיה בינכם לפחות חבר אחד מעל גיל 21 ובעל רישיון נהיגה מעל שנה, או לחלופין ערכו סקירה מקדימה על אפשרויות התחבורה הקיימות.

מדוע חייבים להיות extra זהירים כאשר מדובר בהשכרת רכב בחו"ל ?
 

השכרת רכב בחו"ל מחייבת אותנו לנהוג ביתר הקפדה ותשומת לב, שכן רכב זה הוא איננו ברשותנו אבל כן באחריותנו המלאה, על כן אם יינזק או שמא ייהרס הרי שעלינו "תיפול " האשמה אנו נצטרך לשאת בתוצאות ובהוצאות.

איך מחשבים את מחירי השכרת רכב בחו"ל ...

מחירי השכרת רכב בחול לצעירים או למבוגרים היא איננה שונה, שכן היא נעה במחיר אחיד המשתנה אך ורק על פי הפרמטרים הבאים:
סוג הרכב השכור – אם תבחרו ברכבי יוקרה על פני רכב קטן וקומפקטי או שמא ברכב משפחתי על פני דו גלגלי, הרי שיהיו הבדלי מחירים ברורים.
תקופת ההשכרה – המחירים בהשכרת רכב משתנים באופן טבעי בהתאם לתקופת ההשכרה.
ביטוח הרכב – כאשר מדובר בביצוע ביטוח לרכב בחו"ל אסור לחסוך ! שהרי במקרה של תאונה או חלילה פגיעה הביטוח הנ"ל יאפשר לכם כיסוי כספי או השתתפות מינימלית. 

בחירת רכב מתאים להשכרת רכב בחו"ל לצעירים ...

לנסוע בחו"ל עם רכב קטן וקומפקטי שאפשר להחנות אותו בכל מקום בקלות יתרה, או שמא לבחור ברכב יוקרה גדול ומרשים המספק נוחיות מושלמת ? הבחירה ברכב מתאים לטיול הבא היא בחירה חשובה, שלא לומר מהותית וקריטית.
שכן, בחירה ברכב מתאים בעבורכם תקבע את אופן הטיול הן מבחינת שונות (נוחות, עלות, מטען וכיוב', על מנת לבחור נכונה את הרכב המתאים פעלו על פי 3 הדגשים הבאים :
נוחות מעל לכל במיני או בוואן ? - מספר הנוסעים ברכב משפיע באופן ישיר על הצפיפות בו ומהווה פרמטר חשוב לבחירת הרכב, על כן ראשית לבחירת הרכב יש להתחשב במספר הנוסעים.
מטען – כאשר מדובר בטיול לטווח זמן ארוך אשר מצריך כבודה רבה יש לקחת בחשבון את הצורך בתא מטען גדול ורחב.
מחיר ועלויות – גם בבחינת המחיר ישנו שיקול נכון וראוי אשר חייב להתקיים טרם בחירת הרכב הרצוי, שיקול זה מתבצע לרוב על פי אורך תקופת ההשכרה, על פי צריכת הדלק של הרכב השכור וכיוב'.