טיול מאורגן לאיסלנד - הרפתקה של אש וקרח - מסלול מיוחד לשומרי מסורת
מספר ימים: 12
שומרי מסורת
ההרשמה בעיצומה
מערב אירופה
הרפובליקה של איסלנד שוכנת בצפון האוקיאנוס האטלנטי על ארכיפלג איים המורכב מאי מרכזי ומספר איים הסמוכים לו, האי המרכזי נחשב השני בגודלו באירופה ומבחינה גיאולוגית שייכת איסלנד לשתי היבשות – צפון אמריקה ואירופה. האי איסלנד שוכן בקצה האוקיאנוס האטלנטי, וממוקם בין גרינלנד, נורבגיה וסקוטלנד, צפונית-מערבית לאיי פארו. למרות שטחה הגדול- 103,000 קמ"ר (פי חמש מגודל מדינת ישראל), אוכלוסייתה מונה כ-320,000 נפש בלבד, כמחציתם חיים בעיר הבירה רייקיאוויק. האי איסלנד הוא חלק מהרכס המרכז-האטלנטי ולמעלה מ-60% משטחה שומם, עוד 14% משטח האי מכוסה על ידי אגמים וקרחונים, בהם קרחון ואטניקול (Vatnajökull), הקרחון הגדול באירופה. איסלנד היא אחת מהמדינות בעלות רמת חיים מהגבוהות בעולם, כשכנותיה הסקנדינביות גם איסלנד היא מדינת רווחה, עובדה התורמת לחלוקה שוויונית של העושר הלאומי. איסלנד היא התגשמות הפנטזיות של חובבי הטבע ואליה נקשר המושג "נופי בראשית". זהו מקום ריק כמעט מאנשים, עם נוף קסום ועוצר נשימה, ובו ניגודים רבים. הנוף מורכב מנהרות בזלת שחורים רחבי ידיים, הרי געש מעשנים, מפלים, מעיינות חמים וגייזרים כל אלה עושים את איסלנד ליעד קסום אך בלתי צפוי. הרגשת הריחוק, השקט והאינסופיות, היא מהחוויות הנפלאות ביותר באיסלנד. שעות השמש הארוכות בימות הקיץ, בהם השמש שוקעת לקראת חצות והאור הבהיר בשעות הלילה המאוחרות, מעשירים וצובעים את האי בגוונים מיוחדים השמורים לאזורים הארקטיים. בנוסף מתהדרת איסלנד במושבות ענק של עופות מים: שחפים, יסעורים, קורמורנים, ועיטמים - המרחפים כלהקות ענק בשמיים. טיול באיסלנד, כמוהו כסיור בפלנטה אחרת...
היתרון של דרכים TRAVEL
פיורד הלוותינים
רכב אמפיבי בלגונת הקרח
כולל התפרצות הר הגעש Fagradalsfjall
2 תמונות
 

מסלול הטיול

יום 1: יום א': ת"א – ריקיאוויק

נצא בטיסת צהריים מתל אביב לאיסלנד. נחיתה בשדה התעופה של חצי האי קפלוויק, הנמצא דרום מערבית לבירה ריקיאוויק. ריקיאוויק זוהי הבירה הצפונית בעולם. העיר שפירוש שמה הוא "המפרץ המעשן", הוקמה לחופו של המפרץ במאה ה- 9 על ידי הויקינגים. העברה למלון, לינה רקיאוויק (ללא ארוחת ערב).

יום 2: יום ב': "המשולש האיסלנדי"– מפלי גולפוס – גייזר – תינגווילר

הבוקר נצא אל "מפלי הזהב", המפלים המפורסמים של גולפוס - ממפלי המים השופעים ביותר באירופה כולה. מי נהר ההויטה נופלים בדרמטיות מגובה של 32 מטרים לתוך קניון מצוקי מרהיב ביופיו. נמשיך ונבקר באתר גייזר המפורסם שהעניק את השם לתופעה העולמית. ללא ספק אחת מאטרקציית הטבע המפורסמת ביותר באיסלנד. הגייזרים (המעיינות המינרלים החמים) פורצים משכבות לבה פנימיות שבבטן האדמה, כ-50 קילומטר דרום-מערבית לעיר הבירה. המראה של המים הלבנים המבעבעים הפורצים בשצף קצף מתוך שדות האבן השחורים הוא בלתי נשכח. לזה צריך לצרף את השחייה במעיינות במים בטמפרטורה של כמעט ארבעים מעלות, חוויה שברגע שנכנסים לתוכה, כבר לא רוצים לצאת יותר לעולם. משם נצא בנסיעה אל תינגווילר - הפרלמנט הראשון בעולם שנבנה בשנת 930 לספירה, ללא ספק זה האתר ההיסטורי המשמעותי ביותר באיסלנד. תינגווילר ממוקם בתוך בקע משורי מרהיב ביופיו, נצא לסיור רגלי קצר בין נהרות לבה שחורים, מצוקים, סדקים, בריכות ואגמים כחולים. בערב נחזור לבירה רקייאוויק. לינה רקיאוויק.

יום 3: יום ג': עמק טורסמורק – מפל סקוגאפוס – מצוקי דירהוליי

הבוקר נצא אל עמק טורסמורק אחד מהאזורים הירוקים באיסלנד, נווה מדבר הכלוא בין הקרחונים, ההרים הגבוהים והקרחונים חוסים על האזור מהרוחות החזקות ומזג האוויר הקשה היוצר מיקרו אקלים ייחודי ונוח באזור. עמק תורסמורק הוא שמורת טבע יפיפייה המורכבת מעמקים עמוקים והרים שנוצרו בהתפרצויות געשיות תחת הקרחונים בתקופת הקרח. העמק ממוקם בין שלושה קרחונים מעליהם מתנשא הר הגעש אייפיאטלאיוקול Eyjafjallajökull שהתפרצותו שיבשה לא מזמן את סדרי התעופה בעולם. הדרך לת'ורסמורק מרהיבה ביופייה, חוצה נהרות, אגמים, הרים, גבעות ברכב שטח מיוחד המוסיף מימד להרפתקה. נמשיך בנסיעה מזרחה אל עבר המפל המרשים סקוגאפוסSkógafoss , ולאחר נרד אל החוף הדרומי ונעצור במפל Seljalandsfoss, כולל הליכה רגלית קלה אל תוך המפל (מאחוריו, בלי להירטב...). לאחר מכן נמשיך בנסיעה לכיוון דירהוליי Dyrholaey, לשון יבשה סלעית עם מראה משכר חושים של מצוקי ענק, מדרונות תלולים, תהומות עמוקים הנופלים בדרמטיות אל הים הסוער וגלי הים מתנפצים. זוהי גם היא גם הנקודה הדרומית ביותר באיסלנד ואתר קינון של עופות ים רבים, בניהם תוכי הים "פאפינים" הציפור הלאומית של איסלנד כמו גם ציפורים רבות אחרות שיפליאו בתצוגות אויר מרשימות. לעת ערב נגיע אל העיירה ויק, נקודת ההתיישבות הדרומית ביותר באיסלנד. לינה באזור ויק.

יום 4: יום ד': שייט (רכב אמפיבי) בלגונת הקרח – הפארק הלאומי סקאפטאפטל

היום נגיע אל אזור שדה הקרח הדרומי, לגונה הקרח יוקולסרלון (Jökulsárlón) - הלגונה היא אחד מפלאי הטבע של איסלנד. עומקה של הלגונה הוא מעל 200 מטר, זוהי הלגונה הקרחונית הגדולה ביותר והעמוקה ביותר באיסלנד. יש מעט מאד מקומות באיסלנד ובעולם כולו בו האדם מרגיש באפסותו כמו באזור הזה... במהלך היום נצא להרפתקאה מיוחדות באזור קרחון יוקולסרלון שייט חווייתי באמצעות רכב אמפיבי בין שדות השלג ובתוך לגונת הקרח. במהלך הסיוק נצפה בפארק הלאומי סקאפטאפטל, איזור מוריק מוקף קרחונים שם נמצאת הפסגה הגבוהה באיסלנד. לינה הופן.

יום 5: יום ה': הפיורדים המזרחיים

היום נטייל לאורך חופי הפיורדים המזרחיים, בדרך נראה כפרי דייגים ציוריים שהזמן עמד בהם מלכת ונוף איסלנדי במיטבו ולזה אין תחליף, פסגות הרים, נהרות, מפלים, אגמים קטנים, מפרצים, פיורדים ציוריים. טבע פראי ושונה – איסלנד במיטבה! בדרך נעצור לביקור באוסף האבנים הפרטי הגדול ביותר בעולם Petras Stone Collection . לינה וארוחת ערב באזור.

יום 6: יום שישי: שמורת יוקולסרגליופור: קניון נהר הקרח" – מפלי דטיפוס – עיירת החוף הוסביק – שייט לוויתנים

בבוקר נצא בנסיעה במרחבים הגעשים האיסלנדיים, לקראת צהריים נגיע אל שמורת יוקולסרגליופור Jokulsargljufur שהפירוש המילולי של שמה הוא: "קניון נהר הקרח" השמורה היא לאורכו של נהר מצוקי, עמוק ומרהיב ביופיו, ה"גראנד קניון" של איסלנד. במהלך הסיור נצא לביקור במפלי דטיפוס Dettifoss, אחד ממפלי המים וחזקים והשוצפים באירופה, זרם מים אדיר שנופל מגובה של 44 מטר, רוחבו הוא 100 מטרים. דטיפוס הוא המפל בעל ספיקת המים הגדולה ביותר באירופה. בשמורה משושי בזלת, שאריות פלטה געשית, מערות וולקניות ועוד. בצהריים נצפין אל עיירת החוף הוסאביק Husavik)), ששמשה בעבר כנמלם של ציידי הלווייתנים. בהתאם לשעת ההגעה נצא לשיט לתצפית על הלוויתים הרבים באזור (מותנה בתנאי מזג האוויר ומצב הים/ במידה והתנאים לא יאפשרו נדחה אותו ליום ראשון בבוקר)... בערב קבלת שבת וארוחת ליל שבת. לינה הוסביק.

יום 7: יום שבת: הוסביק

לאחר התפילה וסעודת השבת נצא לסיור רגלי באזור המרשים. לינה הוסביק.

יום 8: יום א': הר הגעש קרפלה – אגם מיווטאן - גודאפוס "מפל האלים" – אקווירי בירת הצפון

נכין את עצמנו ליום מדהים ומרתק... בבוקר נצא לביקור בהר הגעש קרפלה הנמצא צפונית לאגם מיוואטן זהו אזור פעיל וולקני, מתבטא בריח גופרית חזק, בוץ מבעבע ורעש מדהים של קומקום. ויטי(Viti) הוא הלוע של הר הגעש בתוכו נמצא אגם מדהים בצבע טורקיז חזק, המים חמים מדי לטבילה. בחלקו השני של היום נגיע אל ימת מיוואט הוא אגם רדוד הממוקם באזור של פעילות געשית פעילה בצפון איסלנד. שמו של האגם בתרגום לעברית הוא "אגם היבחושים". האגם נוצר מהתפרצות לבה בזלתית גדולה לפני 2,300 שנה, דבר המסביר את תצורת הנוף הנשלטת ע"י מראה געשי מיוחד. עם ההגעה נצא לסיור סביב האגם, כולל הליכות רגליות קלות בין המכתשים, נראה את האגם המרתק, מבוך מדהים של צורות ודמויות שונות מסלעים וולקנים, לועות מדומים, בריכות של בוץ מבעבע ומים רותחים, שפכי לבה שעדיין מעלים קיטור ועשן מהתפרצויות מאוחרות, הרי געש ועוד... באגם מכתשי ענק, מעיינות גופרית מבעבעים, בריכות בוץ ושאריות קפואות של התפרצויות וולקניות טריות נותנות הרגשה של טיול בכוכב אחר. בחלקו השני של היום נצא לביקור בגודאפוס "מפל האלים" העוצמתי והמרהיב. משם נמשיך בנסיעה לכיוון בירת הצפון - אקווירי Akureyri. הנסיעה עוברת באחד מהאזורים הכפריים החשובים והיפים של המדינה חלקה עובר לאורך חופי האוקיינוס הצפוני בנוף של נהרות שוצפים, עיירות קטנות, פיורדים, מפרצים, וכפרי דייגים ציוריים. אקוויירי ממוקמת בצפון-מזרח איסלנד, כ- 60 ק"מ דרומית לחוג הארקטי, בפיורד ארוך ויפה מוקף הרים בגובה של 1,000-1,500 מטרים. למרות קרבתה של העיר לחוג הארקטי, האקלים באקווירי מתון יחסית. נטייל במרכז העתיק של העיר, נתרשם מהבתים הישנים, בתי הקפה, המוזיאונים והאווירה המיוחד באזור. לינה באזור סקאגפיורד.

יום 9: יום ב': עמק סקאגפיורד – חצי האי סנייפלסנס – שייט בברידאפיורדור – עיירת הדייגים בורגנס – “פיורד הלוויתנים”

את הבוקר נפתח בעמק סקאגפיורד, המפורסם בעדרי הסוסים האיסלנדים הרועים בתוכו. לאחר נצא לביקור בחצי האי סנייפלסנס Snæfellsness, הוא מעיין אצבע ארוכה ששולחת איסלנד לתוך האוקיאנוס ובקצהו הר געש פעיל. הר הגעש מכוסה מעטה קרח (קרחון סנייפלסיוקוטל) ולרגליו נחשולי לבה היורדים בתלילות אל חופי הים. האזור כל כך פראי ומסתורי שעורר את השראתו של הסופר ז'ול וורן בכתיבת הספר "מסע אל בטן האדמה", הכניסה למרכז כדור הארץ היא דרך לוע הר הגעש הזה... נתרשם מחוף הים Djúpalón המכוסה כולו אבנים שחורות עגולות והחוף Arnarstapi נטייל בין שבילי ההליכה, נראה את עמודי הלבה המסיביים ועוד ככל שיותיר לנו הזמן. נצא לשייט בין איים וגושי סלע בארכיפלג של ברידאפיורדורBreiðafjörður משכן לאלפי קורמוראנים, שחפים, יסעורים כשאנו מנסים להתחקות מקרוב אחר הקינים של מספר ציפורים מיוחדות כגון תוכון הים (Pufin), סולה כחולה ועופות ים נוספים המקננים במחסות ודרגשי הסלעים המצוקיים. נמשיך אל בורגנס (Borgarnes) עיירה בת כ-2000 תושבים היושבת לחופי בורגרפיורדור (Borgarfjörður) כ-60 ק”מ צפונית לרייקיאוויק. זוהי קהילת החוף הגדולה ביותר באיסלנד שאינה תלויה בדיג.נבקר בעיר ונראה את אורך חייהם של התושבים המקומיים. נמשיך אל “פיורד הלוויתנים” שקיבל את שמו עקב מספר רב של לוותינים המגיעים לפיורד זה לאכול וכן בשל העובדה שבמקום פועלת תחנת עיבוד הלווייתנים היחידה שעדיין קיימת באיסלנד. לינה באזור סנייפלסנס.

יום 10: יום ג: חצי האי סנייפלסנס – מכתש גרברוק – מפל הראונפוסר – רכיבה על אופנועי שלג

בבוקר המשך סיור בחצי האי סנייפלסנס. בדרך נחלוף בכפרי דייגים ציוריים והתיישבויות בודדים. אזור עם מעט מאוד ישובים ואנשים ובעיקר חיי טבע ימיים. נוכל לראות עופות ים מסוגים שונים, להקות כלבי ים המתכנסות במושבות על איים בסמוך לצוקי הבזלת, שועלים ארקטיים ועוד. בהמשך נעזוב את חצי האי ונבקר במכתש גרברוק (Grábrók), שם נוכל לטפס ולראות את שדות הלבה האין סופיים (אם מזג האוויר יאפשר זאת). משם נצא לביקור במעיינות החמים ביותר באיסלנד דילדארטונגאובר Deildartunguhver ובמפל המים הראונפוסר Hraunfossar (מפל הלבה). לאחר מכן נגיע אל אזור שדה הקרח לנדג'וקול ונצא לרכיבה על גבי אופנועי שלג על הקרחון הענק. לעת ערב נגיע חזרה ללינה וארוחת ערב בריקיאוויק (Reykjavík).

יום 11 יום ד': ריקיאוויק - הלגונה הכחולה (מעיינות חמים)

לאחר ארוחת הבוקר נצא לבילוי בלגונה הכחולה Blue Lagoon, ובפי המקומיים: "Blaa Lonio". זהו אתר נופש בו טובלים בבריכות מים חמימות ויפהפיות, תחת כיפת השמים (טמפ' המים 37 מעלות; אחוז המלחים 2.5%). אחר צהריים נצא בנסיעה לכוון חצי האי רייקאנס אל הר הגעש המתפרץ. המיקום כ 40 קילומטרים מריקיאוויק באזור חקלאי שומם בעמק Geldingadalir סמוך להר Fagradalsfjall . בחודשים האחרונים תושבי ריקיאוויק התחילו להרגיש רעידות אדמה לא שגרתיות ובאמת בסוף מרץ התחילה ההתפרצות. זו לא הייתה התפרצות מוכרת של הר געש, כזו שאיסלנד מורגלת בה כבר שנים. אלא מתוך סדק באדמה המאגמה שנדחפה בלחץ אל מעל פני הקרקע החלה לזרום החוצה במופע מרהיב ביופיו שכולנו יכולים ליהנות מימנו... מראה של פעם באלף שנים. ההגעה לתצפית לא קלה כ 5 קילומטרים של טרק רגלי בעלייה אך המראה שובה את הלב. נתזמן את התצפית על הר הגעש המתפרץ לקראת שקיעה לילה. בהתאם לשעת ההמראה העברה לשדה התעופה/ אין לילה במלון.

יום 12 יום ה': ריקיאוויק – תל אביב

בהתאם לשעת ההמראה נצא בטיסה וטיסה חזרה מריקיאוויק – לתל אביב.

רוצים לקרוא את פירוט המסלול יותר מאוחר?

הורידו את מסלול הטיול המפורט בקובץ PDF לתכנון של הטיול

 

תאריכי יציאה ומחיר

תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר מדריך מקומות פנויים
12-06-2022 23-06-2022 4849 אלי קולודנר
Sold Out
Sold Out
04-09-2022 15-09-2022 4849 אלי קולודנר
פופולרי
הזמינו עכשיו
 
לפרטים נוספים על הטיול
להרשמה
 

המחיר כולל

* טיסות בינלאומיות ת"א – רקייאויק – ת"א (דרך יעד ביניים).
* מיסי נמל, תוספת דלק והיטל בטחון (נכון מרץ 2022).
* מלונות מדרגת תיירות טובה / לינה בבקתות תיירות בחלק מהלילות. יש לקחת בחשבון כי בחלק מהמקומות – תשתית התיירות היא ברמה בסיסית (חדרים נקיים ונעימים עם שירותים ומקלחות בחדר).
* תחבורה: אוטובוס תיירים/ רכבים ייעודיים בהתאם לתוכנית.
* כלכלה: פנסיון מלא (בצהריים כריכים בהכנה עצמית).
* צ'ופרים ופינוקים לאורך הטיול.
* מדריך ישראלי מנוסה מצוות "דרכים".
* מדריכים מקומיים באתרים/ימי סיור כמצוין בתוכנית הטיול.
* כניסות לאתרים ואטרקציות כמפורט בתוכנית לרבות: עמק טורסמונק, שייט במפרץ בריידאפיורד, שייט לצפייה בלווייתנים, קרחון לנגיוקול (אופנועי שלג – 2 משתתפים על אופנוע), לגונת הקרח כניסה ושייט (רכב אמפיבי), כניסה ללגונה הכחולה ועוד...
* טיפים לנותני השירותים בחו"ל.
* דמי רישום ע"ס 200€.

המחיר לא כולל

* ביטוח נוסעים.
* ארוחות נוספות.
* שתייה בארוחות.
* שירותי סבלות.
* בדיקות קורונה במידה ויידרש
* הוצאות ושירותים אישיים.
* כל מה שאינו כלול בתוכנית ובמחיר הטיול.
* טיפ/ תשר למדריך הישראלי, נהוג לתת בן 4-5 € ליום לאדם.
* טיפ / תשר למבשלת/אחראית לוגיסטיקה כשרה, נהוג לתת 2-3 € ליום לאדם.

תנאי הרשמה וביטול

ההרשמה באמצעות טופס הרשמה בצירוף צילום דרכון עדכני ובתשלום דמי רישום בסך 200€, שלא יוחזרו ושיועברו לנותני שירותים בחו"ל על מנת להבטיח את מקומכם בטיול. יתרת התשלום תוסדר לא יאוחר מחודש לפני מועד יציאת הטיול - תינתן אפשרות לשלושה תשלומים חודשיים שווים (החל מחודש לפני היציאה). ניתן לשלם במזומן (בהתאם לחוק המזומן), העברות בנקאיות, המחאות ללא ריבית. על תשלום בכרטיסי אשראי תחול תוספת 2%, בתשלום דמי הרישום אין עמלת אשראי.
תנאי ביטול: הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום דמי רישום ע"ס 200€ שלא יוחזרו. מ 31-45 ימים לפני תאריך היציאה יחויב סכום של 30% מעלות הטיול, מ 15-30 ימים לפני תאריך היציאה יחויב סכום של 50% מעלות הטיול, מ 7-14 ימים לפני תאריך היציאה יחויב סכום של 75% מעלות הטיול, מ 6 ימים לפני תאריך היציאה ועד למועד היציאה יחויב סכום של 100% מעלות הטיול.
חשוב לציין: במקרים בהם נרכוש שירותי תיירות לרבות כרטיסי טיסה זמן רב לפני מועד היציאה, אנו שומרים את הזכות, להתאים ואף להקדים את מועדי התשלומים כך שיכסו את השירותים שיירכשו.
מומלץ: כבר בעת ההרשמה לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל הכולל אפשרות לכיסוי דמי הביטול (ע"פ תנאי הפוליסה).
הערה חשובה: הטיול המאורגן מורכב ממספר שירותים וביניהם שירותי טיסה המתחילים ומסתיימים בישראל וכן שירותי תיירות שונים כגון טיסות פנים, כניסות לאתרים, הסעות, ובתי מלון אשר כולם מתחילים ומסתיימים מחוץ לישראל. דמי הביטול החלים על שירותים המתחילים ומסתיימים מחוץ למדינת לישראל הינם במסגרת תנאי הספקים השונים במדינות היעד.
שירות הטיסה המתחיל ומסתיים בישראל הינו השירות היחיד הניתן להחילו במסגרת החוק הישראלי לרבות חוק ותקנות הגנת הצרכן לעסקת מכר מרחוק כולל הרחבת החוק לאזרחים וותיקים.

הערת קורונה:
בשל המצב הרגיש בעקבות התפרצות נגיף קורונה בעולם, החזר תשלומים במקרים הבאים:
1. ביטול בעקבות התפרצות קורונה במדינה המלווה באזהרה של משרד הבריאות ומחייבת בידוד של יותר מ 72 שעות בחזרה מהיעד.
2. במידה ונתב"ג יהיה סגור לטיסות יוצאות ונכנסות בעקבות סגר בישראל (סגר שבמהלכו נתב"ג יישאר פתוח לטיסות הטיול יצא כמתוכנן).
הערה: בכל מקרה דמי הרישום לא יוחזרו וישמרו כזיכוי לטיול עתידי.

הערות חשובות:
* תוספת לאדם בחדר יחיד: 1,089 € אירו.
* בין 20-24 תוספת של 149 € לאדם.
* יתכן כי סדר הביקורים והסיורים ישתנה בהתאם ללוח הטיסות המעודכן ואילוצי קורונה

מטיילים עם דרכים בזום

מרוקו

מרוקו
מיקי אביקסיס
מרוקו שאהבה נפשי
אונליין

יפן

יפן
אורי כהן
ארץ השמש העולה
אונליין

המלצות

מרים ומנחם לאופר

ינואר 2020

המלצות

חברה מצויינת לטיולים מאורגנת ומסודרת. הטיולים מאוד מושקעים.
והמדריכים מצוינים ועשירים בידע. אם מחפשים טיול אחר ולא שגרתי. זה המקום.

מרה ליפשיץ

ינואר 2020

המלצות

חברה טובה. מוציאים טיולים מעניינים עם מדריכים מעולים. נותנים שרות טוב ויעיל ומכל הלב.
ללא לאות, בחריצות רבה בנושא הגסטרונומי כך הערכתנו ותודתנו הרבה. הינה נכס לחברת דרכים. כמו כן אנו רוצים להודות מקרב לב גם למארגנת הקבוצה אילנה רוזנפלד, אשר פעלהאינטרקציה שלה עם אנשי הקבוצה יצרה תמיד רק טוב ואוירה נעימה, התנהלותה הייתה בשיקול דעת, אצילות נפש, ברוגע, הכל נעשה בנעימות.

 

ריקי וראובן גולדין

ינואר 2020

המלצות

בבוקר והגענו למלון בערב. המדריך עופר וקנין היה מצוין בעל ידע שהשכיל להעשיר אותנו במידע על התרבות, המורשת, הדתות והאמונות בהודו. מודים לחברת דרכים על טיול מעולה להודו! מסלול הטיול היה יפה ומגוון כל יום חווינו דברים חדשים מעניינים ומרתקים, הימים היו מלאים.

טיול מאורגן לאיסלנד - הרפתקה של אש וקרח - מסלול מיוחד לשומרי מסורת

מספר ימים: 12, מספר לילות: 10
החל מ-€4849
מחיר לנוסע בחדר זוגי
הזמינו עכשיו
לפרטים נוספים על הטיול