מכתב תודה לשי שרון מקבוצת מטיילי יפן מרץ 2019

   4/4/2019     
שי , מדריך יקר !!!
התכנסנו פה הערב לסיכום טיול בן שבועיים ביפן "ארץ השמש העולה", בו חלקנו יחד חוויות משותפות ויצרנו היכרויות חדשות.
חברנו יחד לכדי קבוצה ממושמעת שעמדה בלוחות זמנים ובדייקנות ראויה לציון.
את "החבורה העליזה" הובלת אתה שי , ביד רמה בעזרתה של יושי המדהימה.
במהלך הטיול ביקרנו במקדשים למכביר, כיבדת אותנו במגדנות יפנים טעימים ומיוחדים ,נהנינו מפריחת הדובדבן השופעת בצבעים שונים, הכרנו שווקים נקיים ומצוחצחים, קנינו תבלינים ,ואף טעמנו מאכלים שונים ומשונים.
פגשנו את השלג בהרים, והשתעשענו עם הקופים.  השלנו מחסומי בושה לצורך טבילה באונסן מספר פעמים , גילינו את השירותים החמים וה"חכמים" בעולם ואף התקנאנו בהם.  לבשנו יוקטה וסעדנו יחד בארוחת ערב יפנית מסורתית בריוקן.
והנה, כבר הגענו ליומו האחרון של הטיול, כשהשמש זורחת ומחייכת כל הזמן, כאומרת לנו "שהיום האחרון הוא יום מיוחד בו תקבלו את הקצפת עם הדובדבן". ואכן, הר הפוג'י נגלה לעינינו במלוא הדרו!!! ובזאת כל אחד מאיתנו בא על סיפוקו. ולקינוח אף קיבלנו את הפוג'י בעוגייה רכה וטעימה,ארוזה כמתנה. בזאת, תם טיולנו המקסים והמלמד! ועתה, נאמר לך שי,  תודה ענקית, בראש ובראשונה על האנושיות והרגישות בה נהגת והנהגת את החבורה העליזה לאורך כל הדרך. תודה, על המקצועיות והידע הרב בתחומים רבים ושונים בהם הנך שולט ללא רבב ואשר העשירו אותנו במהלך הטיול כולו. השליטה שלך בהיסטוריה, גיאוגרפיה, גיאולוגיה, זואולוגיה, תרבות ופולקלור, כלכלה וחינוך, גסטרונומיה ותיירות , הפכו את הטיול להנאה צרופה מעבר לציפיותינו.
הכל נעשה בהסברים ברורים ומובנים בגובה העיניים, ומתובלים בהומור ,בחיוך ובמינון נכון לאוזניים. שיתוף הפעולה בינך ובין יושי ניכר בכל רגע בטיול והוסיף להצלחתו.
אתם בהחלט צוות מנצח!!!
אנו מאחלים לך שתמשיך לטייל ולהדריך באהבה, בשמחה וברגישות עוד שנים רבות !!!

בהוקרה והערכה רבה
מטיילי "פריחת הדובדבן" 21/3/2019