תאריכי יציאה, מחיר והרשמה
ספארי בשמורות טבע בטנזניה
מספר ימים: 8
טיולים גאוגרפיים
ההרשמה בעיצומה
מזרח אפריקה
טנזניה מציעה חוויית ספארי שאין דומה לה. זהו המקום שבו תוכלו לראות מקרוב את "חמשת הגדולים" – האריה, הנמר, הפיל, הקרנף והתאו – בסביבתם הטבעית. בעונת ההגירה הגדולה, מיליוני גנו וזברות חוצים את נהר המארה, מחזה מרהיב שיישאר חרוט בזיכרון. הזריחות והשקיעות, הצובעות את השמיים בגווני זהב ואדום, מוסיפות נופך רומנטי ואקזוטי למסע. החיבור לטבע בטנזניה הוא מוחלט ומרגש. ספארי בטנזניה הוא לא רק טיול, אלא הרפתקה שתמלא אתכם בהשראה ותחושת פליאה.
היתרון של דרכים TRAVEL
שמורת טרנגירי
שמורת ארושה
ביקור בכפר מסאי
3 תמונות
 

מסלול הטיול

יום 1: תל אביב - זנזיבר (ע)

נצא בטיסה ישירה מתל אביב לזנזיבר עם ההגעה ובהתאם לזמן נצא לביקור בסטון טאון היא העיר העתיקה של זנזיבר סיטי, עיר הבירה של האי זנזיבר, והעיר הכי גדולה באי. העיר הוכרזה כאתר מורשת עולמי של ארגון אונסק”ו. כפי ששמה מרמז, המבנים השונים בעיר בנויים מאבן העשויה מאלמוגים. נצא לסיור בעיר העתיקה נראה את הדייגים, החקלאים והסוחרים פורקים את מרכולם. נבחין בדלתות העץ המגולפות המעטרות כמעט כול שער בעיר, נבחין בארכיטקטורה המזרחית המיוחדת. נראה את הבית בו נולד פרדי מרקורי (פרוק בולסרה). נרגיש את האווירה המחשמלת של העיר, מקומיים על אוסף התרבויות וארצות המוצע מהם הגיעו, ועוד ככל שהזמן יותיר לנו. לינה סטון טאון.

יום 2: זנזיבר – ארושה - שמורת טרנגיריה (ב, צ, ע)

נצא בטיסת בוקר לעבר שדה התעופה של ארושה. לאחר הסידורים הדרושים בשדה התעופה ונצא אל שמורת הפרא המיוחדת טרנגירה. השמורה מפורסמת בעיקר בעדרי הפילים שבה ואין זה נדיר לראות עדרים של מעל 200 פילים! לאורך השמורה עובר נהר הטרנגירה שהוא מקור המים המרכזי והחשוב ביותר של חיות השמורה. מה שמאפשר ספארי נוח עם אפשרות טובה לראות את שפע חיות הבר. עם ההגעה נצא ל חווית הספארי ראשונה בשמורה המדהימה. לינה באזור קראטו.

יום 3: אגם מניארה (ב, צ, ע)

אנו יוצאים מערבה לאחד מאגמי השבר הסורי אפריקאי המרתקים – אגם מניארה (MANYARA). זוהי שמורה קטנה שבליבה אגם סודה – כמו רבים מאגמי השבר, המשופעת באזורי גידול שונים ומגוונים - מה שמאפשר לאוכלוסיות רבות של בעלי חיים ממינים שונים לשהות ולשגשג בתחומה. לאחר ארוחת הצהרים נקדיש את היום לסיורים, ביקורים ותצפיות על החיות הרבות באזור האגם. נוכל לראות נציגים מאוכלוסיית הפילים הגדולה של השמורה, נמרים, צ'יטות ואם יתמזל מזלנו ניתקל בתופעה המפורסמת של אריות המתמקמים על העצים כדי שלא להיתקל בעדרי הפילים והבופלו, וכן כנקודת תצפית טובה לטרף אפשרי ומקלט מטפילי קרקע אחרים. לעת ערב נחזור למלוננו. לינה באזור קראטו.

יום 4: אגם אייסי - שבט ההדזבה והדטוגה (ב, צ, ע)

הבוקר ניסע אל אגם אייסי. נקודת ציון חשובה במסגרתו של טיול ספארי בטנזניה. באזור זה חיים בני שבטים מקומיים ששמרו על אורח חיים מסורתי, עם ההגעה נצטרף אל סדר היום של בני שבט ההדזבה, שבט של לקטים וציידים, שם נוהגים עד עצם היום הזה בני השבט לצאת אל מסעות צייד יומיים. לא נוותר גם על ביקור בכפר של בני שבט הדטוגה, המצלקים את עור פניהם בצורות סימטריות מיוחדות כסימני יופי ושומרים על לבוש העור המסורתי. לעת ערב נחזור למלוננו. לינה באזור קראטו.

יום 5: מכתש הנגורונגורו (ב, צ, ע)

יום סיור באחת מתופעות הטבע המופלאות של מזרח אפריקה – הלוע הכבוי של הנגורונגורו (NAGORONGORO); בשמורה זו שגודלה קצת מעל ל 200 קמ"ר מתרחשת תופעה מדהימה: בעלי החיים הנמצאים שם כמעט ואינם עוזבים את הלוע והאגם, המספקים להם את כל הדרוש למחייתם. מלחכי העשב ימצאו מספיק מזון באזור ואילו לטורפים זהו גן עדן אמיתי. הירידה אל תחתית הלוע היא ברכבי 4X4 בלבד. ספארי מרתק בשמורה ייחודית מאין כמוה. לעת ערב נחזור למלוננו. לינה באזור קראטו.

יום 6: שמורת הסרנגטי (ב, צ, ע)

בשעות הבוקר המוקדמות נצא לעבר שמורת הסרנגטי אליה נגיע לעת צהרים. בדרך נעצור במתחם האתר האנתרופולוגי המפורסם "ערוץ אולדובאי" בו נתגלו אלפי שרידים המשויכים ל"קוף הדרומי" (האוסטרלופטיקוס), מאבותיו הראשונים של האדם המודרני שחי באזור זה לפני כ 2.5 מיליון שנים. את שעות אחה"צ נקדיש לספארי ראשון בשמורת הסרנגטי המפורסמת. לינה סרנגטי

יום 7: שמורת הסרנגטי (ב, צ, ע)

סרנגטי היא סוואנה אפריקאית השם "סרנגטי" מקורו בשפת המסאים ופירושו "ערבות אין-סופיות". הסרנגטי מוכרת בעיקר בגלל "הנדידה הגדולה" הדו-שנתית של אוכלי עשב, שהיא אחת מהנדידות היבשתיות הגדולות ביותר של בעלי חיים בכדור הארץ. בסביבות שני מיליון פרסתנים אוכלי עשב נודדים מהגבעות הצפוניות של הסרנגטי אל עבר הערבות הדרומיות, תוך כדי חציית נהר המארה המפריד בין שמורת הסרנגטי ולבין שמורת המסאי מרה וגם בין קניה לטנזניה. הנדידה מעמידה לבעלי החיים תלאות רבות, וחלק ניכר מהם לא שורד אותה. שמורת הסרנגטי (SERENGETI) הינה מהשמורות המפורסמות והמתוירות ביותר במזרח אפריקה; מרחבים אינסופיים של מישורי סוואנה בהן רועות מיליוני חיות; סוגים רבים של פרסתנים, משפחות שונות ורבות של אנטילופות, פילים, טורפים שונים, דורסים, מגוון רחב של ציפורים ועוד – יום מרתק של טבע וחוויות. לינה סרנגטי.

יום 8: שמורת הסרנגטי – זנזיבר – תל אביב (ב)

בבוקר נצא אל שדה התעופה בשמורת הסרנגטי ונחזור בטיסה אל זנזיבר עם ההגעה בהתאם ללוח הטיסות, נעלה על טיסה חזרה לישראל

רוצים לקרוא את פירוט המסלול מאוחר יותר?

הורידו את מסלול הטיול המפורט בקובץ PDF

 

תאריכי יציאה ומחיר

תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר מדריך הערות
07/08/2024 14/08/2024 $4489 אורי רעי
פופולרי
הזמינו עכשיו
09/10/2024 16/10/2024 $4489 ענת פוגל
פופולרי
הזמינו עכשיו
 
לפרטים נוספים על הטיול
להרשמה
 

המחיר כולל

* טיסות בינלאומיות ישירות לזנזיבר
* טיסות פנים (זנזיבר – ארושה/ סרנגטי - זנזיבר)
* מיסי נמל, דלק ובטחון כידוע ביום פרסום ההצעה (מרץ 2024).
* אכסון בלודג'ים מקסימים ונוחים בחדרים זוגיים עם שירותים ומקלחות או דומה להם
* ארוחות: ימים 2-7: פנסיון מלא - שלוש ארוחות ביום חלק מארוחות הצהריים – PICNIC BOXES (הארוחות אינן כוללות שתייה). ימים 1 ו8 ארוחה אחת. פירוט בגוף המסלול (ב= בוקר, צ= צהריים, ע= ערב)
*תחבורה: רכב ספארי/שטח מיוחד לביצוע כל ההעברות והסיורים בימי הספארי ואוטובוס תיירים להעברות בזנזיבר.
* מים מינרלים ברכב, במהלך סיורי הספארי.
* ביקורים סיורים וכניסות לאתרים כמפורט בתכנית הטיול.
* מדריך/ה ישראלי מנוסה מצוות "דרכים".

המחיר לא כולל

* ביטוח נוסעים.
* שתייה בארוחות.
* הוצאות ושירותים אישיים.
* אשרת כניסה לטנזניה שמקבלים עם הנחיתה במדינה ועלותה 50$ לאדם.
* כל מה שאינו כלול בתוכנית ובמחיר הטיול.

תנאי הרשמה וביטול

דמי הרשמה: ההרשמה באמצעות טופס הרשמה דיגיטאלי בצירוף צילום דרכון עדכני ובתשלום דמי רישום בסך 200$, שלא יוחזרו ושיועברו לנותני שירותים בחו"ל על מנת להבטיח את מקומכם בטיול. יתרת התשלום תוסדר לא יאוחר מחודשיים לפני מועד יציאת הטיול - תינתן אפשרות לשלושה תשלומים חודשיים שווים (החל מחודשיים לפני היציאה). ניתן לשלם בכרטיס אשראי, מזומן (בהתאם לחוק המזומן), העברות בנקאיות, המחאות ללא ריבית.
תנאי ביטול: הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום דמי רישום ע"ס 200 $ שלא יוחזרו. מ 31-60 ימים לפני תאריך היציאה יחויב סכום של 20% מעלות הטיול. מ 15-30 ימים לפני תאריך היציאה יחויב סכום של 50% מעלות הטיול, מ 14 ימים לפני תאריך היציאה ועד למועד היציאה יחויב סכום של 100% מעלות הטיול.
חשוב לציין: במקרים בהם נרכוש שירותי תיירות לרבות כרטיסי טיסה זמן רב לפני מועד היציאה, אנו שומרים את הזכות, להתאים ואף להקדים את מועדי התשלומים כך שיכסו את השירותים שיירכשו.
מומלץ: כבר בעת ההרשמה לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל הכולל אפשרות לכיסוי דמי הביטול (ע"פ תנאי הפוליסה).
הערה חשובה: הטיול המאורגן מורכב ממספר שירותים וביניהם שירותי טיסה המתחילים ומסתיימים בישראל וכן שירותי תיירות שונים כגון טיסות פנים, כניסות לאתרים, הסעות, ובתי מלון אשר כולם מתחילים ומסתיימים מחוץ לישראל. דמי הביטול החלים על שירותים המתחילים ומסתיימים מחוץ למדינת לישראל הינם במסגרת תנאי הספקים השונים במדינות היעד.
שירות הטיסה המתחיל ומסתיים בישראל הינו השירות היחיד הניתן להחילו במסגרת החוק הישראלי לרבות חוק ותקנות הגנת הצרכן לעסקת מכר מרחוק כולל הרחבת החוק לאזרחים וותיקים.

הערות חשובות:
* בן 20-24 מטיילים תחול תוספת של 149$ דולר לאדם
* תוספת לאדם בחדר יחיד: 689$ דולר
* חישוב התשלום ייעשה לפי שער העברות והמחאות גבוה ביום התשלום

מטיילים עם דרכים בזום

מרוקו

מרוקו
מיקי אביקסיס
מרוקו שאהבה נפשי
אונליין

יפן

יפן
אורי כהן
ארץ השמש העולה
אונליין

המלצות

מרים ומנחם לאופר

ינואר 2020

המלצות

חברה מצויינת לטיולים מאורגנת ומסודרת. הטיולים מאוד מושקעים.
והמדריכים מצוינים ועשירים בידע. אם מחפשים טיול אחר ולא שגרתי. זה המקום.

מרה ליפשיץ

ינואר 2020

המלצות

חברה טובה. מוציאים טיולים מעניינים עם מדריכים מעולים. נותנים שרות טוב ויעיל ומכל הלב.
ללא לאות, בחריצות רבה בנושא הגסטרונומי כך הערכתנו ותודתנו הרבה. הינה נכס לחברת דרכים. כמו כן אנו רוצים להודות מקרב לב גם למארגנת הקבוצה אילנה רוזנפלד, אשר פעלהאינטרקציה שלה עם אנשי הקבוצה יצרה תמיד רק טוב ואוירה נעימה, התנהלותה הייתה בשיקול דעת, אצילות נפש, ברוגע, הכל נעשה בנעימות.

 

ריקי וראובן גולדין

ינואר 2020

המלצות

בבוקר והגענו למלון בערב. המדריך עופר וקנין היה מצוין בעל ידע שהשכיל להעשיר אותנו במידע על התרבות, המורשת, הדתות והאמונות בהודו. מודים לחברת דרכים על טיול מעולה להודו! מסלול הטיול היה יפה ומגוון כל יום חווינו דברים חדשים מעניינים ומרתקים, הימים היו מלאים.

ספארי בשמורות טבע בטנזניה

מספר ימים: 8, מספר לילות: 7
החל מ-$4489
מחיר לנוסע בחדר זוגי
הזמינו עכשיו
לפרטים נוספים על הטיול